Wpis z mikrobloga

Mireczki pomóżcie, od pół godziny czytam regulamin usługi LTE w Plusie i za cholerę nie rozumiem o co chodzi.

Z jednej strony piszą o limicie 20GB miesięcznie, z drugiej o LTE bez limitu. Po wyczerpaniu limitu /tego którego nie ma/ prędkość ma wynosić do 5mb. Ma mi to służyć jako podstawowy internet domowy, jestem w zasięgu LTE i nie chcę władować się na jakąś minę. Ma ktoś doświadczenie z tą usługą ?

#pytanie #pytaniedoeksperta #plus #lte #internet
  • 9
@adam-kaszeba: Te 20 GB to w pełnej prędkości, po ich przekroczeniu prędkość Ci spada. Problemem jest brak jasnych informacji po jakiej ilości danych założą Ci lejek. Mi jako internet domowy wystarcza, oglądam jedynie jakieś filmiki na yt, czasem gram w wota, dwa razy tylko zaklęłam soczyście, bo w ciągu pół roku założyli mi taki lejek jak widać wyżej. Mimo wszystko raczej nie polecam LTE od plusa i CP
@adam-kaszeba: Mi tak do 20 dochodzi ale to i tak dla mnie dużo, zwłaszcza, że mieszkam w takim miejscu, że prawie nikt mi neta nie obsłuży. Wcześniej płaciłam prawie 50 zł za stałe 1mb, teraz płacę 35zł no i jakby nie patrzeć jestem i tak bardziej zadowolona niż wcześniej (chyba, że spadnie do minimalnej prędkości).
@anonimowy_kot: Ja dotychczas miałem łącze kablowe bez limitu i nie zwracałem uwagi na ilość pobieranych danych, niestety dostawca zbankrutował ( ͡° ʖ̯ ͡°) W Plusie dają router z możliwością podłączenia do 10 urządzeń a w domu każdy ma smarkfona, dwa komputery itd. Trudno policzyć czy te 20gb to dużo czy mało.