Wpis z mikrobloga

często rozmyślam sobie o różnych chorobach psychicznych ze schizofrenią na czele
najbardziej #!$%@? w tym wszystkim wydaje mi się świadomość, że osoby chore są święcie przekonane, że te wszystkie ich urojenia są prawdziwe, że to oni mają rację, a reszta jest chora i zaślepiona nie wierząc im

nie obawiacie się czasem mircy, że wasze piękne życia, sukcesy zawodowe, kobiety i znajomi, którymi się otaczacie, to tylko jakieś zwidy psychicznie chorej osoby, która tak naprawdę siedzi w zamkniętym ośrodku dla #!$%@? im. Jana Pawła drugiego?

w sumie nie było pytania

z fartem

#chorobypsychiczne #lippaa
  • 28
  • Odpowiedz
@powodzenia: Człowieku jest gorzej! Ludzie głosują od 25 lat na tych samych przebiegłych sku%&@$ów, wierząc im w każde słowo, jeb&^%%@ obietnice oczekując lepszego życia nic za to nie dostawiając...
  • Odpowiedz
@powodzenia: pytanie: wolisz odnosić sukcesy zawodowe, posiadać znajomych i kobiety i w ogóle być zadowolonym z osiągnięć w urojonym świecie czy świadomość że tylko dobre psychotropy pozwalają Ci żyć w wyimaginowanym świecie siedząc skulony w kącie i śliniąc się patrzysz z zadowoleniem w pustą ścianę?
  • Odpowiedz
@powodzenia: kiedy czasem mysle o tych wszystkich idiotyzmach których robie typu darcie ryja plus jakieś inne hece&inby to czasem sie boje ze kiedyś w koncu zamkną mnie w Tworkach w pokoju bez klamek
na razie nikt dookoła nie mowi ze jestem chorobowo jebnięty wiec spoko xD
  • Odpowiedz