Wpis z mikrobloga

Kolejna para nauszników wpadła w moje niecne łapki, tym razem są to słuchawki chińskiej firmy OPPO model pm-3 czyli najniższy z rodziny.
Zbudowane są na okrągłym głośniku planarnym w obudowie zamkniętej. Wykonanie nauszników bardzo fajne, dobrze spasowane, fajne, przyjemne w dotyku materiały.
Są one przeznaczone zarówno do użytku i domowego i mobilnego w zestawie dwa kable długi i krótki z mikrofonem.
Cena nie całe 2400 i jak za tą cenę gra to bardzo fajnie i żywo.
#audio #audioboners #sluchawki #sluchawkiboners
Ojezu - Kolejna para nauszników wpadła w moje niecne łapki, tym razem są to słuchawki...

źródło: comment_lDqc7Yxn1cOCdWryjEMMNY12KdIHndvJ.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Ojezu: jak za 2.4k to troszkę bardziej byś się rozpisał :P nie wiedziałem że OPPO robi słuchawki tak wogole... I to jest najniższy model mówisz? Do czego byś je przyrownal? Wyglądają troszkę jak ZAIK (o ile dobrze napisałem - sorry jestem na tel)
  • Odpowiedz
@mr_onion: Niestety nie póki co przysłali tylko to do testów.
Fajny wzmacniacz ostatnio miałem w łapach Obravo Audio HPA-1.
Takie małe gówno a tak dobrze grało.
  • Odpowiedz
@ceflon: Nie ale jak dają to słucham ( ͡º ͜ʖ͡º).
@NaxZST: Wszystko na miejscu tam gdzie być powinno, bardzo czytelnie, bas trochę podobny jak w audeze lcd-2 ale tu jest równiej po całości i jest góra która jest bolączką audeze.
Moim zdaniem warty produkt swojej ceny, no i nie jest tak ciężki do napędzenia jak audeze czy hifimany.
Dla mnie nawet lepiej grają
  • Odpowiedz
  • 0
@Ojezu: wnioskuję że siedzisz w temacie. Znasz może trochę rynek słuchawek dousznych? Pchełek, nie dokanałowych. Wiem że dla każdego fana czystego brzmienia to morderstwo dla fal dźwiękowych ale takich potrzebuje bo duże do mojej dużej już mordy nie pasują
  • Odpowiedz
@ceflon: Nie za bardzo wiem jak to wygląda. Ogólnie coraz mniej pchełek jest, są wypychane z rynku przez dokanałówki. Ja siedzę niestety w temacie pełnowymiarowych nauszników, jedyne małe słuchawki które mam to są moje shure se315 i kupiłem je tylko po to żeby mi ciepło w uszy było w zimę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z dokanałowych słuchawek widzę że ludzie polecają xaiomi pistons, brainwavz alpha, soudmagic
  • Odpowiedz
@ceflon: Ja miałem ten problem z dousznymi od plastiku nawet jak była gąbka. A sprawdzałeś rozmiar gąbek/pianek bo są zazwyczaj 3 S, M i L?
  • Odpowiedz
@klaklaklik: Są dużo bardziej mobilne od moich denonów ah-d600, nie myślisz wychodząc z tramwaju/autobusu że masz po bokach 10 cm słuchawki i że zawadzisz o coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ojezu: w sumie ostatni raz próbowałem je kilka lat temu ale pamietam ten dyskomfort :(
Okej pytanie z innej beczki - sluchawki do domu
Moje koss ur-40 sie popsuły ale komfort był tsk zajebisty jakbym ich nie miał lekkie-przewiewnne-bezuciskowe jest coś lepszego? (zaznaczając że nie potrzebuje słuchawek za 2000 :) )
  • Odpowiedz