Wpis z mikrobloga

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim i każdemu z osobna za miłe przyjęcie na Krakowskim Wykopparty, w tym: @aurevoir za wspólną podróż w obie strony, @Famina za wspólne #sniadaniezwywlekaczem (oraz obiecane wcześniej towarzystwo "w kącie przy stole"), @edytq za cukierki (Michałki Białki), @simsoniak za wybaczenie mi, że goździk nie był gerberą, oraz całokształt organizacji/współpracy. Ponadto dziękuję @Froto (Don Froteone) za udane biznesy przy barze i przy stole (Kupujemy tę kamienicę!), @suhy za "wypiekaczowe piwo", @ojaadaj20 za "Kakao Wykopowe" i wodną faję :)

Starałem się przywitać z jak największą liczbą osób (z niektórymi jak się okazywało, nawet dwa razy), ale nie wszystkich udało mi się zapamiętać i nie ze wszystkimi udało mi się porozmawiać tak długo jakbym tego chciał, a płeć piękną mogłem jedynie ucałować w dłoń przemykając do wodopoju (afera w kiblu to nie ja!). Jestem mile zaskoczony - nie sądziłem, że tak wielu z Was będzie chciało mnie poznać, mimo mojego niesłusznego wzrostu i rudej brody ;) Dziękuję i pozdrawiam także: @gugas, @DOgi, @anonim1133, @sylwke3100, @PanKara, @bohemot44, @wrednota, @Im_definitely_not_Vlad, @ysiulec, @Mhrok (mimo iż z racji mojego niesłusznego wzrostu patrzył na mnie z góry!) i wszystkim których nie wymieniłem, których nie pamiętam, a którzy sprawili, że dobry humor mnie nie opuszczał.

Ciasteczka @gugas nie smakowały wcale "jak papier" (ani "jak kurczak") - to były ciasteczka z wróżbą, w moim było, że "Wygrałem życie" ;) Wygrałem także piwo ufundowane przez @BrowarCiechan - niestety podpierniczono mi ze stołu 3 butelki trunku :( Nadal je poszukuję!!!11one1 Uczciwemu znalazcy, który na następnym Wykop Party uczciwie odda mi moje piwka, stawiam Ciechana. Stać mnie... w końcu jestem rudym żydem! ;)

#krakowskiewykopparty #sniadaniezwywlekaczem #oszukujo #zabierajo #pijzwykopem #wywlekam
  • 22