Wpis z mikrobloga

@Bociek01: nie wiem czy jestes. Od faceta masz korzysci takie ze z ziomkiem pojdziesz na browara i pogadasz o laskach. Z gruba laska ani sie nie zabawisz ani nie pojdziesz na piwo (po co masz jej dawac zludne nadzieje?) pozatym koegzystencja z grubymi laskami i sprawia ze Twoja opinia w spoleczenstwie leci na pysk.
  • Odpowiedz
opinia w spoleczenstwie


@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: czy tylko to się teraz liczy? Tylko opinia w społeczeństwie i korzyści? Mam nadzieję, że jesteś tylko trollem bo jeśli nie i jest tak myślących jak Ty więcej to ten świat #!$%@? z hukiem.
Czy rodzice uczyli Cię, że trzeba/wypada być dobrym bez względu na korzyści? Nie atakuję Cię ale (sorry) dla mnie jesteś kosmitą z zupełnie innego świata.
  • Odpowiedz
@Bociek01: widziales piramide maslowa? Akceptacja spoleczna jest jedna z jej czesci. Kazdy mial ochote #!$%@? cos dziwnego nie wiem w autobusie, ale nie robi dlatego ze sa jakies normy spoleczne.
Ja zadaje sobie pytanie czy na tym strace czy zyskam. Jezeli nawet czuje ze powinienem zachowac sie inaczej, staram sie zawsze pragmatycznie podchodzic do sprawy. Wiekszosci rzeczy ktore robilem zgodnie z moralnym zegarem a przeciwnie do pragmatyzmu zaluje.
Wiec gdy
  • Odpowiedz
@voswetchAi: doklanie o tym mowie, to nie jest moja wina ze grube laski sa gorzej taktowane w spoleczenstwie. I to jest fakt. One dokonaly wyboru bycia takimi a ja dokonuje wyboru minimalizacji interakcji.
  • Odpowiedz
@Bociek01: tak.

to jest takie romantyczne #!$%@?, ze grubi "ludzie" maja jakas wartosc. latamy na ksiezyc, istnieja antybiotyki, ale w dalszym ciagu nalezy maksymalizowac jakosc genow. dzieki temu jestesmy ludzmi. gdyby mezczyzni robili gowniaki z grubymi lochami to bysmy dalej mieszkali na drzewach.
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: z grubymi "ludzmi" jest jak ze szczepieniami. jezeli wszyscy w populacji robiliby gowniaki z grubymi lochami to jakosc genow by spadla i tylko Twoje dzieci nie mialyby szans na odbudowe gatunku. dlatego istnieje ostracyzm spoleczny. to naturalna szczepionka. w pewnym sensie ten kto nie gardzi tlustymi pasztetami jest przeciwko szczepieniom, a nawet gorzej, bo przeciez choroby sie da wyleczyc, ale naprawic tragiczne geny? nigdy.
@Bociek01:
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: już mi się nie chce z Wami gadać. Dla mnie Ty i @voswetchAi: który twierdzi, że grubi nie powinni mieć żadnych praw jesteście bezwartościowymi ludźmi.
Kiedyś Wy możecie potrzebować pomocy a zostaniecie skategoryzowani jako bezwartościowi dla kogoś kto mógłby Wam dupę uratować.
Po pomoc (przykładem jest choćby ten wpis) rękę wyciągniecie ale od siebie nie chcecie nic dać za darmo. Romantyzm nie ma z tym nic wspólnego.
  • Odpowiedz