Wpis z mikrobloga

@erbo: Za rękę nikogo nie złapałem, no ale jak to możliwe, że zebrali tak sprawnie 100 tys.? Żadnego członka KNP na oczy nie widziałem po rozpadzie, a z własnych obserwacji wiem, że struktury które teoretycznie pozostały w KNP to w znakomitej większości nie spotkały się ani razu od odejścia JKM'a (no może oprócz np. Frydlewicza i kolegów).
  • 0
@Jakub_Puchatek: z tego co wiem to prawie wszystkie miejscowosci utrzymaly sie w skladzie czlonkowskim powyzej 50%. I to nie na papierze tylko realnie. Zreszta widac ich tez na zbiorkach z namiotami w Krakowie, Gdansku, Warszawie itd. Niestety JKM mowiac ze 90% osob przeszlo do niego najzwyczajniej klamal.
z tego co wiem to prawie wszystkie miejscowosci utrzymaly sie w skladzie czlonkowskim powyzej 50%


@tbc: kiedy był ten rozłam? W styczniu? To poczekajmy do czerwca/lipca bo z tego co pamiętam to po pół roku od zaprzestania płacenia składek jest odbierany status członka. Bo z tego co ja wiem to większość miejscowości zaprzestało jakiejkolwiek działalności w ramach KNP po rozpadzie.