Wpis z mikrobloga

Panowie z #informatyka potrzebuję pomocy, a Wy tam znacie się na tym necie, bo sam średnio ogarniam szukanie. Otóż zadzwonili do mnie z ofertą rozmowy kwalifikacyjnej. Ale tak sobie patrzę na to ogłoszenie i wiele rzeczy mi się nie podoba.
http://www.praca.pl/projektant-3d_642667.html

Kobitka dzwoniła, że zaprasza do rozmowy na stanowisko projektanta do firmy net-com. Tak samo jak w nazwie maila. Szukam tego maila, nic takiego w necie nie ma. Możliwe to?

Dalej czytam opis w ogłoszeniu:
"Firma zajmująca się projektowaniem i wizualizacją w zakresie mechaniki w sektorze lotniczym, samochodowym oraz morskim prowadzi rekrutacje do nowo powstających oddziałów w Polsce."

A podana firma na początku, czyli www.tekno.katowice.pl praktycznie się tym nie zajmuje.

Znalazłem to ogłoszenie na innej stronie, tam podają, że to włoska firma NEW ENGINEERING TORINO S.R.L.
Podają maila do zgłaszania CV po włosku na:
net-com@neteng.it

Nic z tego nie rozumiem. Może Wy macie jakieś spojrzenie na tą sprawę. Zazwyczaj jak czytam ogłoszenie o pracę, to można odnaleźć firmę, przeczytać czym dokładnie się zajmują, maile się zgadzają. A tu jakiś dziwny kwiatek.
Do tego babka dzwoniła do mnie po 20. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Co Wy na to?

#pomocy #csiwykop #praca #pracbaza
  • 3
  • Odpowiedz
@sebask: Co ciekawe przyslali mi maila i firma jest jeszcze inna niz te podane. Akurat ta firma faktycznie istnieje. Dopiero tworzy biura w kraju wiec moze dlatego taki mail, zalozony tylko do kontaktu.
  • Odpowiedz