Wpis z mikrobloga

@valdo: niestety nie wiedziałem tego, bo wymiana robiona była na szybko. Sagemy wymienione na sagemy, w zapasie też dwa sagemy :D

co do wnętrza, wyświetlacz jest bajerancki, wyciera się gałka zmiany biegów, w późniejszych rocznika to poprawili, deska trzeszczy, plastiki takie sobie, siedzenie kierowcy już troche skrzypi :D na plus jest milion schowków i przesuwany podłokietnik ze schowkiem.

@WatchYourBack: oczywiście, mi się może conajwyżej gaz rozregulować :D
@Dirty_Digger: Tylko raz, szyba kierowcy :D, poza tym większych problemów z elektryką nie było :P. Jedynie wyświetlacz siadł i trzeba było jeździć na wyczucie....
Egzemplarz moich rodziców ma co chwilę jakieś problemy z silnikiem, ale już nie pamiętam, co dokładnie mu było.
@Dirty_Digger: Laweta tak ale zależy jaki silnik. Kategorycznie odradzam dci (diesel) do 2009. Te silniki padają jak muchy. Mam wiele znajomych co wpadło na taką minę :( Hah nawet moja siostra a raczej jej uparty mąż chciał na chwilę (megane 2003) a pojeździł 1 msc od zakupu i kaput silnik :D Teraz na sprzedaż po roku. Naprawy wszystkie 5k w tym wymiana silnika i zakup silnika 5k.
Benzynka ok :) jeszcze