Wpis z mikrobloga

Jaką postać warto kupić?
Korcą mnie wikingowie, z kolei świetnie grało mi się Azmodanem. Ilidian jest tani i mógłbym dokupić Gazola i Valle (chociaż póki nie gram rankedów to nie ma sensu).
Ciężko ogarnąć tych wikingów? byli oni w ogóle w rotacji? #heroesofthestorm #hots
Jest jeszcze abatur, ale sam nie wiem.
  • 7
@Vegan: Abatura nie polecam chociaż mam nim w sumie najwięcej gier zagranych. Jest w tej chwili słabiutki i nawet jak bardzo dobrze grasz to mało wynagradza. Nie jest warty utraty "normalnego" herosa który by był zamiast niego. Azmodan z kolei daje niesamowitą frajdę ( Patrz: mój gif :D ) i jest solidny, bardzo dobrze pcha linie a na późniejszych levelach potrafi swoimi bombami pozamiatać w teamfightach.
@Sandovan: Azmodanem wbiłem 5 lvl i grało mi się super. Bestia. Do tego rozwala budynki jak nikt inny (nawet petarda), no może jeszcze Arthas jest niezły.
Jednak wikingowie to całkiem inny styl, ciekawią mnie po prostu.
@Vegan: mi się wikingowie nie podobają, za dużo z nimi pieprzenia, wymagająca postać. No chyba że chcesz łazić nimi ciągle w kupie.
@lmao: Właśnie boję się tego, że nie ogarnę. Niby na początku rozdzielanie daje przewagę expa, a potem już tylko we 3. Grałeś nimi, masz ich?