Wpis z mikrobloga

Troche #chwalesie
Ostatnie dzelo
Mirki jak ktos jest zainterosowany tworzeniem zabudow/sufitow podwieszanych k-g to mogę wrzucać fotki krok po kroku. Przeciętny Januszbudownictwa to ogarnie a efekty wychodzą naprawde fajne , troche chęci , odpowiedni patent, podstawowa wiedza budowlana i można na suficie wyczarować cuda a ograniczenimi staja się tylko fundusze i czas i wyobraźnia
Wybaczcie za jakość postaram sie o lepsze #budownictwo #mazikbuduje #wykonczeniowka a
maziczek - Troche #chwalesie 
Ostatnie dzelo
Mirki jak ktos jest zainterosowany two...

źródło: comment_XJSIBcVLHUsxif9FomXd6d7UmQ1Fytyq.jpg

Pobierz
  • 9
@maziczek: Akurat kupilem chate i dusza inzyniera nie pozwala mi oddac calosci wykonczenia w czyjes rece. No dobra, lubie sobie podlubac. Juz zrobilem kilka podwieszanych "wysp" i kilka polek z plyt. Ale nawet nie wiem czy dobrze i czy zgodnie ze "sztuka". Wyglada przyzwoicie.
Zatem chetnie sie czego naucze i zainspiruje.
@PITSTOP: Bede wrzucal fotki z opisem krok po kroku, pomysły i wykonanie sa autorskie, zrobiliśmy takich cudów dosłownie kilkaset sztuk kilkanaście jak nie kiladzesiat rodzajow, (bloki z góry na dół)
Gwarancje na pęknięcia dajemy dwu letnia, (zdarzają sie bardzo rzadko) jak mowie wszystko jest autorskie i przede wszystkim spraktykowane (nikt nie lubi chodzić na poprawki) trudnego nic nie ma tylo trza wiedzieć z czym to się j.
Pod tagiem #mazikbuduje m
@maziczek: Nie chodzi o to ile takie ledy kosztują . Po paru latach moda się zmienia i wygląda jak wygląda. Ale nie ładne co ładne tylko co się komu podoba . Dużo zdrówka życzę w walce z sufitami.