Wpis z mikrobloga

@factoryoffaith: O rany, koniecznie musisz zapewnić mu czas na rysowanie, niech się wypowiada poprzez takie prace. Spróbuj też zasięgnąć rady w poradni psychologicznej, pomogą Ci dobrać inne zajęcia i ćwiczenia, bo widać potencjał.
  • Odpowiedz
Dziwie sie ze nikt w tej szkole tego nie odkryl


@factoryoffaith: mnie to akurat nie dziwi. liczą się słupki, tabelki i niewychylanie się.
p.s. najpierw robi tło a później czarne postacie czy planuje od razu i zostawia wolne miejsce, a może najpierw czarne a później resztę?
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: Dawaj mu rysować jak najwięcej. Poszukaj po necie, bo Haba są jakieś zajęcia dla takich osób. Na 90% są konkursy dla niepełnosprawnych. Zostań jego marszandem i zgarniajcie razem gruby hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: daj mu może więcej czasu, pędzel i farby. efekty mogą być powalające. rysując choć jeden rysunek dziennie może się tak rozwinąć, że za rok ludzie sami będą szukać jego prac do kupienia, oczywiście przy jakiejkolwiek próbie promocji.
  • Odpowiedz
@Hologrameyes: taki mam plan :} ja mam tam tylko praktyki, więc za 1,5 tygodnia się rozstaniemy, ale zaproponuję udział w #365rysunkow czy coś takiego, jakąś wystawę zorganizuję mu na mojej uczelni i zapiszę na jakiś kurs/choćby zajęcia do MDK-u. Ogólnie niesamowity z niego człowiek :}
  • Odpowiedz
@factoryoffaith: ładne : ] chłopak jest badzo zdolny, pewnie trzeba by było dużo rysować a później gdzieś wysłać albo pokazać komuś kto się zna. choć to jego własny styl który jest wspaniały moim zdaniem : ] jeśli będziesz dodawać jego wiećej prac albo założysz mu tag to zawołaj mnie koniecznie! : ]
  • Odpowiedz