Wpis z mikrobloga

Wołam: @wujekmisiek @hello_7

Mirki!

Wczoraj przygarnąłem kotkę. Błąkała się u mnie pod blokiem, dałem ogłoszenie i nikt się nie zgłosił. No, a że mam miękkie serce to nie mogłem jej tak zostawić i teraz sobie mruczy u mnie. Kilkoro z Was pytało co z nią albo prosiło o zdjęcie, więc pokazuję i objaśniam.
Dziś byliśmy z nią u weta. Wszystko z nią w porządku itd. Podobno ma 1,5-2 lata. Można powiedzieć, że już się zadomowiła. Mamy w domu psa, ale na razie kotka ma kilka dni kwarantanny i się jeszcze nie widzieli. Podejrzewam, że będzie wesoło. Nazwałem ją Mela (od papieru Melodia z Biedronki, który znalazł się na zdjęciu w ogłoszeniu na mirko :P).

Możecie dać z kilka plusów, żeby się dobrze chowała.

Zdjęcie kota, który jeszcze wczoraj był biedny i nikt go nie chciał (tak, tak, parkiet do cyklinowania. Niedługo remont):

#kot #przygarnijkota #pokazkota
Pobierz Citroen - Wołam: @wujekmisiek @hello_7 

Mirki!

Wczoraj przygarnąłem kotkę. Błąk...
źródło: comment_y7gPioELGXGeUy8oIUuirvQBMklJoz5l.jpg
  • 5
@Hiisi: Po dosłownie pięciu minutach obwąchiwania każdego kąta rozłożyła się na kocyku psa i zaczęła mruczeć :P Ona na pewno wcześniej była w domu i się komuś znudziła. Jest nauczona korzystania z kuwety itd. No i jak każdy kot jest leniwa. Mój pies jeszcze jej nie widział, ale ją czuje i jest strasznie zazdrosny.
@Citroen: Pewnie będzie ciężko z psem, skoro nie lubi kotów, ale będą się musiały nauczyć razem żyć. ;P Może kot jest tego samego typu co mój i ma wyrąbane na wszelkie zwierzęta to wtedy łatwiej będzie. ;P
@Hiisi: To jest spaniel, a psy myśliwskie generalnie gonią to, co im ucieka :P Na szczęście jednak nie gryzie kotów. Jak dogoni kota/gołębia czy cokolwiek to potem nie wie co dalej. Mela z kolei nie jest strachliwa. Widziałem jak jeszcze się błąkała, że podchodzi do psa sąsiadów. Jestem dobrej myśli :)
Super kicia, dobrze że ją wziąłeś :) Też ostatnio przytaszczyłam małego koteła do domu, nie myśląc jak zareaguje mój stary kot-arystokrata. Niestety nie dogadały się, ale małemu znalazłam inny, kochający dom.