Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, jest na sali jakiś fan #masseffect ? Niedługo po raz drugi będę przechodził 2 i 3 część Mass Effecta - tym razem chciałbym zrobić to z DLCkami. Polecacie jakieś konkretne? Które warto mieć? Nie zastanawiałbym się, tylko wszystkie fabularne wziął, ale ich ceny są niedorzeczne, więc jeżeli jakieś są po prostu słabe, to sobie zwyczajnie odpuszczę.
  • 10
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Omega jest też moim zdaniem świetnie zrobionym DLC, obok Cytadeli daje najwięcej czasu zabawy, no i postać Arii T'Loak rewelacyjnie zrobiona. From Ashes jest też ciekawe, gdzie dostajesz do składu Proteanina Javika, ale szczerze? Spokojnie można oglądnąć filmiki na jutubie z jego udziałem, jeśli nie chcesz wydawać za dużo. Z kolei DLC Lewiatan tyłka mi nie urwało. W każdym razie podsumowując mój mały bełkot - Cytadela i Omega są
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Mimo że jestem wielkim fanem serii Mass Effect, to nigdy nie wybacze twórcom/wydawcom chamskiego wycinania zawartości gry i sprzedawania jej jako DLC. Niestety nie mając ich sporo sie traci, bo sporo wnoszą do uniwersum i gdybym grał bez nich znacząco wpłyneło by to na końcową ocene każdej części.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Dzięki za wyczerpujący komentarz. Chyba po prostu na razie zacznę grać w czystą dwójkę i jak najdzie mnie ochota, to LOTSB dokupię. Natomiast w trójkę zagram już z Cytadelą i Omegą.

@Grzbiet: @UkrytaOpcjaHajducka: No powaliło ich z tymi DLC. Nawet same DLC to bym wybaczył (oprócz from ashes), bo podobno niektóre są niezłe, ale kurde - chcę pograć w DLC do gry z przed pięciu
  • Odpowiedz
@Sad_Statue: Ja bym polecał From Ashes, Javik mi bardzo przypadł do gustu + możliwość głębszego poznania historii Protean, Lewiatan też jest całkiem ciekawy, poznanie początku cyklu i wspomnianą Cytadelę.

Z tego co słyszałem ma powstać odświeżona wersja wszystkich 3 części, pewnie będzie zawierała wszystkie DLC, więc ewentualnie można poczekać :P
  • Odpowiedz