Wpis z mikrobloga

@Domi92: W większości instrukcji do samodzielnego robienia sushi podają je jako przykład składników dodatkowych ;-) .
@krysc4d: Też niedawno robiłem pierwszy raz, Twoje chyba lepsze wyszły, bo nie takie spasione, że ledwo da się za jednym razem do ust włożyć ( ͡º ͜ʖ͡º) . Chyba popełniłem gdzieś błąd na etapie gotowania ryżu i nie mogłem go dobrze rozprowadzić.
@Domi92: współczynnik kobiet/mężczyzn w klasie wynosi 18/4. Dodajmy do tego fakt, ze w sumie na piwo częściej latam z koleżankami niż kumplami jeszcze bardziej to umacnia. Czasem mam wrażenie lekko "zpedalonego" xD
@Domi92: No właśnie robiłem najciaśniej jak wytrzymałość nori pozwalała. Jak parę dni później trochę więcej wody do ryżu dałem to dało się je lepiej zwinąć, choć ciągle nie było to idealne. Trzeciego razu na razie nie było, kiedyś muszę znowu spróbować i pobawić się z przepisem ;) .
Ogólnie to w kuchni jestem noga, więc i tak było dobrze.
@krysc4d: Jeżeli na piwie słuchasz o paznokciach i szpilkach to możesz mieć takie wrażenie. Ale znam wiele dziewczyn którym imponuje gdy chłopak wie co nieco o "babskich " sprawach :)