Wpis z mikrobloga

Rosja odniosła wielkie zwycięstwo dyplomatyczne. Jak donosi rosyjska tuba propagandowa "Life News" powołując się na "Izwiestię", rosyjscy deputowani do Dumy, Sidyakin i Savchenko odnieśli sukces w trakcie podróży do Nowej Gwinei.
Sukcesem tym jest uznanie Ługańskiej Republiki Ludowej przez... Papuasów (...)
Papuasi to autochtoniczna ludność Nowej Gwinei. Do niedawna praktykowali kanibalizm.
#ukraina #rosja #ruskapropaganda #polityka
  • 8
@oligarcha:
Po pierwsze - panowie się nazywają Sidjakin i Sawczenko.
Po drugie - obaj panowie są podróżnikami i na Borneo trafili prosto z Antarktydy. Razem z nimi podróżuje ekipa "National Geographic"
Po trzecie - jeśli ktoś nie rozumie, że słowa "parlamentarzystom udało się uzyskać masowe poparcie Papuasów dla ŁRN" są żartem, to mogę tylko współczuć. Bo wystarczy przeczytać artykuł, żeby wyśmiać bzdety, które wypisujesz.
Po czwarte - kłamać trzeba umieć, ale
@oligarcha: No to może lepiej naucz się korzystać z lepszych źródeł? Może próbuj je weryfikować? Wszystko co przeczytasz w sieci, jest prawdą? Ja mogę wstawić link do artykułu, w którym jest napisane, ze polscy żołnierze w Donbasie mordują dzieci. Co to ma wspólnego z rzeczywistością?

Przecież tym kretyńskim wpisem ośmieszasz to, co chciałeś przekazać.
@yosemitesam:

Po pierwsze - panowie się nazywają Sidjakin i Sawczenko.

Sidyakin i Savchenko - co się nie zgadza?

Po drugie - obaj panowie są podróżnikami i na Borneo

Co to zmienia? Czy to zdejmuje z nich mandat rządowy?

Do reszty się nawet nie odnoszę. Nigdzie nie widzę przekłamania.

Czyżbyś za kopiejki się przypieprzał? Stadler nasmarowany?
Sukcesem tym jest uznanie Ługańskiej Republiki Ludowej przez... Papuasów

To jest kłamstwo. Ponieważ z materiału - którego nie jesteś w stanie przeczytać - jasno wynika, że to żart. Ani Malezja, ani Indonezja nie mają zamiaru uznawać ŁRL, a dwóch deputowanych odwiedzając tubylców zażartowało, że prowadzą rozmowy na szczycie. Przestań w końcu brnąć w te idiotyzmy i się kompromitować twierdzeniami, ze to na poważnie.

Sidyakin i Savchenko - co się nie zgadza?

No