Wpis z mikrobloga

Mam dość życia. Nie chce mi się już więcej. #!$%@? na całej linii - mam 23 lata, nie mam pracy, zawodu, wykształcenia, dziewczyny... moje całe życie jest do dupy przez moje problemy psychiczne. I tak jak osoba która ma chorobę ciała cierpi fizycznie tak ja cierpię psychicznie. Mam już dość cierpienia.
Uznałem że muszę przygotować rodziców do faktu że mnie niedługo nie będzie. Tak po prostu będzie dla mnie łatwiej.
Nie chce i nie mogę już więcej. Możecie pisać co chcecie ale i tak was bardzo lubię bo jesteście moimi jedynymi przyjacielami.
Dziękuję ze ze mną jesteście.
#oswiadczenie
  • 53
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Po pierwsze odstaw internet i mikrobloga. Zacznij uprawiać sport. Bieg lub rower. Ja siadajac w domu przed kompem zamulalem, a gdy biegam lub po rowerze wracam do domu to wiecej wykonam prac domowych niż bez sportu. Zabierz się za coś a nie będziesz miał czasu o tym myśleć i w ogole morale ostro w górę.
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: Basu, nigdy nie jest za późno na zabranie się za siebie i złapanie życia za nogi. Musisz tylko tego chcieć, mieć motywację, a nie samobiczować się jak Ty teraz. Postrzegaj świat jako jedno wielkie interesujące miejsce, w którym tyle jest do odkrycia, że i tak nam życia nie starczy. Mnie właśnie to motywuje by żyć, nawet mimo słabości, które ma z nas każdy.

  • Odpowiedz
  • 0
@Wandsbeker: jakbym byl Toba w tym momencie to #!$%@? wszystkich moich wrogow (przeciez jakby Cie zamkneli to i tak odbierzesz sobie zycie wiec nic do stracenia ) a potem zrobilbym wszystkie rzeczy ktore jestem w stanie a sie w zyciu balem, bo co masz do stracenia nie majac nic. :)
  • Odpowiedz
@Wandsbeker: krok za krokiem polepszaj swoja sytuacje, planuj male kroki w kierunku wyzszych celów, nie porownuj sie z innymi tylko z samym sobą, pamiętaj o odpoczynku i spelnianiu wlasnych potrzeb, mysl pozytywnie i staraj się skupić na tym na co masz wplyw. Najgorsze wyjście to uzalanie się nad sobą, ono nic nie pomaga. Nie chciał byś też chyba żeby bliskie Ci osoby popełniły samobójstwo, wiec sam im tez tego nie
  • Odpowiedz