Wpis z mikrobloga

Artur Stanisław Kalbarczyk (polski przedsiębiorca mieszkający w Kanadzie) chce zorganizować spotkanie: Janusz Korwin Mikke - Rand Paul! Cytat z fejsbuka p. Kalbarczyka:

Ciągle jestem w NY, mam dobrą wiadomość dla wszystkich … jestem umówiony z senatorem Rand Paul na spotkanie. Spotkanie jest za 5 dni. Będę próbował zaaranżować spotkanie JKM - Rand Paul, to by było dość duże wydarzenie. Mam nadzieje że znacznie podniesie to prestiż JKM w Polsce i doda mu kilka punktów.

Po za tym wszystko jest pięknie, mandatów za prędkość żadnych nie dostałem, Amerykanie są nadzwyczaj mili dla mnie. Ale za George Washington most, żeby wjechać do New York wzięli ode mnie $14. Flaki na Greenpoint są najlepsze na Świecie. Wczoraj zaliczyłem mecz NHL , NYI - Canadiens, oczywiście nasi wygrali, jak wrócę do domu, to wrzucę kilka zdjęć.


#korwin #2zdrajcy #jkm #polityka
  • 9
  • Odpowiedz
Mam nadzieje że znacznie podniesie to prestiż JKM w Polsce i doda mu kilka punktów.


@Manny_Ribera: Problem w tym, że Rona czy Randa Paula znają Ci, co i tak znają dobrze JKMa. Takie spotkanie nic nie zmieni.
  • Odpowiedz