Wpis z mikrobloga

to co się dzieje w tej Łodzi to jest jakaś jedna wielka kpina. Jak można przeczytać na tablicach informacyjnych planowana data końca inwestycji związanych z trasą W-Z to wrzesień 2015 r. Ostatnio czytałem w gazecie, że nici z tych planów i okres ten ulegnie przesunięciu. Jak się zdecydowano już na remont całego centrum to powinno się wybrać odpowiednich wykonawców, którzy dotrzymują umów, a nie tych którzy dadzą największą łapówkę. A i jeszcze słówko a propos robotników. Już nie raz byłem świadkiem jak przychodzili do biedronki na rogu piotrkowskiej/piłsudskiego, kupowali jakieś bułki coś do posmarowania i flaszkę. Super praca #!$%@? ! Jak dla mnie to oni powinni #!$%@?ć na 3 zmiany po 8 h co by jak najszybciej skończyć.
#lodz
  • 13
  • Odpowiedz
@strzalkowicz: No tego to już nie obronię :D Apropo's przetargu to teraz jeszcze skojarzyłem, że w momencie projektowana W-Z Mosty Łódź miały pewne problemy finansowe. Muszę przypominać kto realizuje tą inwestycję?
  • Odpowiedz
@strzalkowicz: Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Widziałeś kiedyś szybszą budowę w naszym kraju? Nawet jeśli się przedłuży to o miesiące a nie lata. Praktycznie codziennie mam okazję obserwować postępy na 3/4 długości w-z i widzę, że praca odbywa się na 3 zmiany a trasa "rośnie w oczach".

To, że robotnicy na budowie piją i się obijają jak się da, wie nawet dziecko w przedszkolu. Tak to już u
  • Odpowiedz