Wpis z mikrobloga

@Katorz: Był wykop o tym jak jakieś nastolatki się tam zapuściły i jedna laska odłączyła się od grupy i zgubiła w tych tunelach. Błądząc kilka dni w ciemnościach zmarła w końcu z głodu, zimna i wycieńczenia. W tym wykopie nawet zdjęcia zwłok były. Straszna śmierć.
@George_Patton: Gdyby chodziło o Brześć, to odległość by tak nie porażała ;) Brest - przyznam, że z takim określeniem się nie spotkałem, pewnie po białorusku/rosyjsku tak właśnie brzmi.

@sohee: Istnieje, aczkolwiek mała jest ta zawartość. I dziwi, że zdjęcia nie są robione przez jakieś służby ratownicze, tylko przez "ziomali z dzielni".

Zastanawia mnie czy ta sieć jest najpotężniejszą siecią tuneli na świecie. 2500 km naprawdę ciężko będzie przebić...
@Katorz: A to mi musial jakis blad wyskoczyc. Podobno sluzby ratownicze nie palily sie by ja stamtad zabrac ale o tym chyba jest w znalezisku.
@sohee: Aż dziw, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł by nakręcić jakiś horror klasy B, rozgrywający się tam. A co do panny, cholera, ale musiała ostro wariować pod koniec tego błądzenia...
@Katorz: Mimo, ze dawno o tym czatalam nie moge zapomniec tego znaleziska. Przeraza mnie to co ona musiala czuc, zakladam ze pod koniec wpadla w jakas psychoze. Masakra brrrr...
@sohee: Z pewnością głód, wycieńczenie i strach sprawiły, że dziewczynie udzieliły się ostre halucynacje. Masz rację, znalezisko, które zapada w pamięć. Dziwne, że nie było o tym głośniej,a jeszcze bardziej dziwi mnie to, że dopiero dziś usłyszałem o tych tunelach. Cóż... człek się uczy całe życie.