Wpis z mikrobloga

8 020 - 1 = 8 019

Tytuł: Kosogłos
Autor: Suzanne Collins
Gatunek: fantasy
★★★★★★★

Bardzo dobra. "Młodzieżowa", mówią. "Trywialna", mówią... ale tak świetnie buduje napięcie, tak wciąga, że polecam każdemu. Piszę w kontekście całej serii, nie tylko tego, ostatniego, niestety, tomu. Teraz mogę z czystym sumieniem obejrzeć film ;).

#bookmeter

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania
!Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
!Pobierany jest zawsze ostatni wynik
  • 5
@ulcior: To może szybkie podsumowanie w komentarzu? :) Porównywalne do trzeciego tomu? Nie widziałem żadnego filmu z tej serii, na tablecie mam wrzucone te książki w mobi i się zastanawiam czy kontynuować serię "kolorowego marsa" K.S. Robinsona czy rozpocząć coś innego...
@neverest: Trylogię czyta się jak jedną książkę, nie poczułbym różnicy, gdybym dostał tomiszcze złożone z wszystkich trzech części. Ba! gdyby podczas czytania zabrakło mi jednego z tomów, musiałbym zaraz biec do sklepu, żeby nie wypaść z klimatu. Styl, budowanie akcji, są na tym samym poziomie. Nie jest to fantasy pokroju Dukaja, gdzie mnożą się intertekstualności, to raczej luźna lektura, raczej rozrywkowa, ale świetnie napisana i doskonale relaksująca :). Osobiście polecam -