Wpis z mikrobloga

@login_zajety_sic: przeciez on ma mala dziure 1din
a ogolne to jest gowno te radio. Gra i dziala tak jak kosztuje. Dzwieku to wg nie ma, czulosc fm jest mega #!$%@?, poza miastem radia nie posluchasz i ogolnie #!$%@? interfejs
  • Odpowiedz
@kisiel119: dobrze wiedzieć. JA obecnie w lafie mam pioneera jakiegoś AVID HD-II i ogólnie kant dupy potłuc ale to stare radio. w poprzednim aucie miałem GMS 6315 na win CE i nawet spoko, ma to na czym mi zalezało czyli Win CE (Automapa) i BT z AD2P (strumieniowanie muzyki)
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: @login_zajety_sic: @sorek:

ostatnio u siebie podłączałem, jakość dźwięku bardzo dobra (taka sama jak ze zmieniarki CD, a jak się dobrze ustawi equalizer w telefonie to robi się jeszcze dużo lepiej)

Z początku też mi nie działało, ale robiłem błąd po podpinałem wtyczkę do radia odwrotnie, później po poprawnym podłączeniu grała tylko prawa strona, ściągnąłem schemat mojego radia i okazało się, że wystarczy przepiąć 1 pin
  • Odpowiedz
@sorek:

Na niebiesko zaznaczyłem jak standardowo były ustawione piny w kostce, a na czerwono jest jak musiałem je przestawić. Żeby to zrobić wystarczy nacisnąć w kostce na widoczne kawałek piny (najlepiej jakimś małym śrubokrętem, albo czymś cienkim i twardym) i zamienić je na miejsce zaznaczone na czerwono.

Zależy też oczywiście jakie masz radio, ja mam kaseciaka ze zmieniarką CD i podłączałem wszystko w kostkę "CD" bo kostki "AUX" w ogóle
lucky7 - @sorek: 

Na niebiesko zaznaczyłem jak standardowo były ustawione piny w k...

źródło: comment_Azv4n2pyqXdWowuyFPtElEMI4qCsg2G8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sorek: to powinno działać, sprawdź czy dobrze podłączasz kostkę do radia i czy piny są tak jak na obrazku wyżej na czerwono. U mnie wszystko działa bardzo dobrze, włączając radio i ustawiając na CD słychać, że z tyłu zmieniarka czyta płyty ale dźwięk idzie z telefonu.
  • Odpowiedz
@sorek: bardziej chyba się nie da wytłumaczyć jak pokazać schemat.
Zrób zdjęcie z tyłu radia i tej końcówki do podłączenia i rzucę okiem jak to u Ciebie wygląda.

PS. teraz przeczytałem, że wywala Ci błąd "że nie ma płyt i żadnego efektu nie ma ;/"
Mi też taki błąd wywalało, żeby aux działał muszę mieć płytę w zmieniarce, wtedy płyta jest czytania przez zmieniarkę ale dźwięk jest z auxa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lucky7: ok, ale jak mam podpiąć? Insczej, gdzie wpiac kabelek od uziemienia? Mam tylko te 3 kabelki, wiem, że 2 trzeba wpiac w te 2 dolne, a ten 3?
  • Odpowiedz
@sorek:a ten trzeci w zaznaczone na górze szare 6 albo 7, ja miałem fabrycznie na 7 i zostawiłem jak jest, zmieniłem tylko dolne z 2-3 na 1-2.

Nie zapomnij wrzuci jeszcze płyty do zmieniarki i daj znać czy działa :)
  • Odpowiedz