Wpis z mikrobloga

@Maver87: @dymson: @przemek6085: @Shodan56: Tu was zaskoczę, bo owszem Laguna II ale przed liftem, wersja Privilege z 2001 roku (początek produkcji). Silniczek 1,8 16V, świetnie się sprawuje - trafiłem na mega zadbany i zrobiony egzemplarz. Jeżdżę od grudnia co prawda, ale absolutnie nic jeszcze w nim nie robiłem poza wymianą filtrów, płynów, rozrządu i koła zmiennych faz zaraz po zakupie (nawet półskórzana tapicerka niepopękana, świetnie utrzymana). Zawsze mi
thePiter - @Maver87: @dymson: @przemek6085: @Shodan56: Tu was zaskoczę, bo owszem Lag...

źródło: comment_4fOIwBRT6O3cFxPCLZcOzqT00JNGifQP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@thePiter: ja kiedyś na nią chorowałem, a teraz choruje na II ale po lifcie (2005-2007). W sumie nie drogie już to auta bo zadbana kosztuje coś około 15 tysięcy. A taki dieselek z 150KM i przy takim komforcie jaki oferuje laguna to za tą cenę chyba jednak nie dużo.
  • Odpowiedz
@Maver87: No Laguna zdecydowanie oferuje (lub oferowała) największy komfort i funkcjonalność kokpitu ze swojej półki cenowej (sam mam nie najbogatszą wersję wyposażenia, ale bajerów od cholery, włącznie z elektrycznymi lusterkami, wszystkimi szybami, 2-strefowym climatronicem i fabrycznymi xenonami). Jednak o ile się znam, a trochę się znam, to nie polecałbym kupowania francuskiego diesla starszego niż 5 lat :) no i na 100% nie 1.9 dci, to zdecydowanie najgorszy silnik jaki cała marka
  • Odpowiedz
@dymson: Poliftowa? Ładna ze środka, żałuję że nie mam tego większego ekraniku z carminatem, u mnie niestety tylko mały wyświetlacz ze stacją radiową, godziną i temperaturą ;) Za to mam dodatkowy schowek nad radiem :p
  • Odpowiedz
nie polecałbym kupowania francuskiego diesla starszego niż 5 lat :) no i na 100% nie 1.9 dci, to zdecydowanie najgorszy silnik jaki cała marka Renault ma w swojej ofercie.


@thePiter: Czemu? Czemu starszego jak 5 lat nie? Np 2.0DCI to udana konstrukcja, zdaje się ze od 2006 była w megane II juz. A TDI z starsze niz 5 lat bys kupił/polecił? Szczególnie 2.0TDI PD? To silnik gorszy niz DCI z tamtego
  • Odpowiedz