Wpis z mikrobloga

Mirki,
stalkuje mnie bank. Wydzwaniają z propozycjami jakichś kredytów i to mocno nachalnie, bo po kilka razy dziennie. Da się ich jakoś zablokować? Mniemam, że muszę się przejść do nich i zablokować jakąś klauzulę reklamową, którą pewnie przemycili w jakiejś umowie?
#banki #reklama
  • 15
  • Odpowiedz
@ninakraviz: masz u nich konto/kredyt/etc.? jeśli tak sprawdź w umowie, czy nie możesz zrezygnować z otrzymywania takich 'materiałów informacyjnych', a jak dalej będą męczyć dupę to im naklnij przez tel, wierz mi, że w końcu sami Cie dadzą na czarnolisto ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Wpisz w google swój model telefonu i zapytanie jak zablokować numer. Jak można to będzie instrukcja, jak nie to naprawdę współczuje, bo to wiem z autopsji jakie to potrafi być wkurzające.
  • Odpowiedz
@Alkreni: 515. Wczoraj odebrałam i powiedziałam im, że nie jestem zainteresowana kredytem, że nawet ku*wa nie mam historii kredytowej, więc i tak pewnie by mi nie dali, nie mogą sobie tego odnotować? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Alkreni: Wiem, wiem, bo po maturze sama piastowałam to zacne stanowisko przez miesiąc w telefonii komórkowej ( ͡º ͜ʖ͡º) ale kurczę, jaki sens oferować kredyt komuś, kto nawet nie spełnia wymogów, bo go wziąc? Zrobiłam jak @Retrospekcja: mówi i widzę, że musiałabym się udać do operatora, bo chyba naprawdę w 515 nie ma opcji.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: protip .odbierz i powiedz ze (tutaj podaj swoje imię i nazwisko) nie żyje. To najszybszy sposób.
Drugi to telefon do banku i cofnięcie zgody na telefony reklamowe. To sposób dłuższy.
  • Odpowiedz