Wpis z mikrobloga

@t3m4: wiem, bo przeszedłem kotora na tym fanowskim parę lat temu, myślałem, że może coś się ruszyło w tej kwestii, bo nie śledzę tego co się dzieje
@ihaha: Niestety nic się nie ruszyło. Niemniej jednak, KOTOR2 z The Sith Lords Restored Content Mod 9/10, polecam jeżeli nie miałeś okazji zagrać z tym "rozszerzeniem".

@t3m4: Pal licho, że trzeba płacić. Bardziej boli fakt, że w zależności od tego kto tłumaczył daną część gry, poziom spolszczenia jest bardzo nierówny- od bardzo dobrze przetłumaczonych kwestii, po niewiele lepsze niż wypluwa translator Google.
@wielooczek: nawet nie mam zamiaru sprawdzać :/ BTW do kotora dorzucili najnowszą wersję tego restored content patcha (jakkolwiek by się nie nazywał, kiedyś mi go polecałeś), więc wreszcie ogram wersję rozszerzoną <3
@t3m4: Dziwię się, że jeszcze tego nie zrobiłeś ﴾̯͡͡๏﴿

Muszę też zakupić to wydanie CDA (chociaż samo pismo wg mnie poziomem i obiektywnością nie grzeszy).
Powody są dwa. Ostatnio instalowałem KOTORa 2 na tablecie i strasznie irytowało mnie żonglowanie czterema płytami (bo takie wydanie posiadam). A tak, będę miał jedną na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drugi powód to ta gra paragrafowa
@ihaha: To kup tablet z Windowsem za 299zł (KOTOR2 hula, jak i wiele gier z tamtego okresu, a i nawet jakaś nowsza odpali z zadowalającym skutkiem) i graj w wolnych chwilach, w podróży, podczas posiedzeń "na tronie", itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)