Wpis z mikrobloga

#zaproszenie #bojowkaandroid

Mirki i Mireczki. Dodawałem już post w #oneplus i #oneplusone ale zostałem skierowany do #oneone111kolejka .
Sytuacja prezentuje się tak:
Dzisiaj skompletowałem $$ i zadecydowałem finalnie, że 'biere' 1+1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem w tym, że prawdopodobnie w przyszłym tygodniu wyjeżdżam i będę jakiś czas w trasie co uniemożliwi mi odbiór 1+1 osobisty w momencie gdybym go zamówił we wtorek który jest wolny od zamówień.
Dla tego mam do was prośbę, jeśli ktoś ma jakąś zapre do zakupu 1+1, to był bym wdzięczny strasznie za jej udostępnienie! Jeśli bym dzisiaj lub w jutro zamówił z takiego zaproszenia to jest bardzo duża szansa, że w przyszłym tygodniu odbiorę go przed wyjazdem, z tego co wiem i jaki research zrobiłem to expresem idzie max 4 dni robocze.
  • 10
@blackmaggot: Coś jest kiepsko w tym temacie. Dawno nie widziałem juz zaproszeń. Miałem 4 ostatnie zapki (przedawnione) jakoś w listopadzie/grudniu ubiegłego roku i od tamtej pory nic. OPO mam od października. Niemniej jednak, życzę powodzenia. Może ktoś się trafi.
@blackmaggot: Szukaj a znajdziesz. Ale przede wyjazdem pewnie nie dostaniesz.
@aro84: wszyscy co potrzebowali to dostali. Jak rozdawalem kilkadziesiąt zaproszen to nawet dziękuję nie usłyszałem. Wiec odechciało mi się juz latać po forach i sie ogłaszać.