Wpis z mikrobloga

  • 4
Nie rozumiem logiki wykopu...
Czy ktoś moze mi wyjaśnić jakie posty wpadają w #goracedyskusje?
Bo ja ostatnio tak przegladalam(nic ciekawego w sumie nie bylo) i zauważyłam post który nie miał plusów i miał tylko 5 odpowiedzi (które w sumie miały ze 3 plusy) i znalazł się w gorących. A czasem na mikroblogu są fajne dyskusje plusowane z wieloma odpowiedziami i jakoś w gorące nie lecą.. Ktoś mi jest w stanie przybliżyć powód?
#pytanie #kiciochpyta #wykop
  • 8
  • Odpowiedz
zauważyłam post który nie miał plusów i miał tylko 5 odpowiedzi (które w sumie miały ze 3 plusy) i znalazł się w gorących.


@nat89: Coś Ci się musiało źle wyświetlić, ja niczego takiego nie widziałem. Do gorących trafiają wpisy z największą ilością plusów (wpis+komentarze).
  • Odpowiedz
@nat89: moja hipoteza jest taka, ze jak klikniesz jakis wpis w goracych, potem wracasz do goracych, to wczytuje nizsze wyniki. Mam tak zawsze jak przegladam gorace dyskusje. Odswiezanie pomaga (albo wejscie w gorace znowu), ale wtedy to dziadostwo trzeba przewijac dalej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Ale to nie był jeden z pierwszych postów tylko któryś z kolei. Mimo to ja nadal nie rozumiem bo wiele postów widziałam z plusami i odpowiedziami a w gorących się nie znalazły. Czy temat i treść ma jakieś znaczenie? Czy tylko te plusy o ktore wielu lubi żebrać?
  • Odpowiedz