Wpis z mikrobloga

@rudy9210: Znajdziesz takie chociażby tutaj. Cudów bym nie oczekiwał, ale ta nowopowstała marka jawi się jako alternatywa dla polskiego badziewnego designu i celuje w podobną półkę cenową, oferując jednocześnie nieco wyższą jakość.

A tak swoją drogą - #ubierajsiezuszatym jest tagiem autorskim, nie widzę powodów, dla których miałby go używać ktoś inny poza @UszatyBloger. #ubierajsiezwykopem zwykle wystarczy, by się czegoś dowiedzieć w temacie eleganckich ciuchów, butów i dodatków.
@szimply: W tych butach rzadko chodzę bo nie muszę na co dzień, wykonane są całkiem solidnie wiec przy mojej częstotliwości na kilka lat spokojnie mi wystarczą.
@szimply: A różnie i podłużnie. Zależy, gdzie dana marka zamówiła konkretny model. Zara jakością nie grzeszy i to akurat fakt, ale projekty mają nierzadko bardzo dobre. Większość ich butów to jednosezonowce, jednak zdarzają się też porządne modele. Jak je rozpoznać? Ciężko powiedzieć. Podobnie zresztą z innymi producentami ciuchów, którzy chcą uzupełnić ofertę butami. Zatem jak widzisz, sprawa jest skomplikowana.
@szimply: W sieciówach typu Zara bez sensu jest wydawanie 400 zł na jedną parę, bo to z reguły jest cena wyjściowa, która na wyprzedażach osiąga poziom 150 zł, co jest adekwatne do jakości. Generalnie w tego typu butach dobrym wyznacznikiem jest to, z czego zrobiona jest podeszwa i jak jest przyszyta. W Zarze zawsze będzie z tworzywa i na kleju, o goodyear welted czy nawet blake można pomarzyć w takich sklepach,
@rudy9210: W zeszłym sezonie były w CCC (od Lasockiego). Za 200zł skóra, bardzo ładne wykonanie - kupiłem sobie. Zachwyt kolegów i koleżanek z pracy ;p. Niestety jak wszystko od Lasockiego - zakup na 1 sezon, ale jak chcesz tak jak ja po taniości to będziesz zadowolony.