Wpis z mikrobloga

@Sherrax: znałem jednego, co tak twierdził, ale zweryfikowac niebardzo miałem jak.
Wkurza mnie po prostu to ich pieprzenie o bohaterstwie w przypadku najemników
  • Odpowiedz
@edgar_k: nie wiem na czym ono polega ale wysnuwanie wniosków że tak a nie inaczej na temat o którym nie masz pojęcia bo po pierwsze nie znasz tematu a twoim jedynym argumentem jest gdzieś coś zasłyszanego jest śmieszne. Pieprzenie dla samego pieprzenia. Amerykance mają kilkaset tysięcy zawodowych żołnierzy a ty weryfikujesz swoje poglady na ten temat jedną opinią. Pozdrawiam i zachęcam do czegoś bardziej merytorycznego może znajdziesz gdzieś badania statystyczne albo
  • Odpowiedz
Amerykance mają kilkaset tysięcy zawodowych żołnierzy a ty weryfikujesz swoje poglady na ten temat jedną opinią. Pozdrawiam i zachęcam do czegoś bardziej merytorycznego może znajdziesz gdzieś badania statystyczne albo psychologiczne.


@Sherrax: jedna opinia, swoja. Gdzie widzisz kwestie psychologiczne czy statystyczne? Mają zawodowe wojsko, więc chętni idą do niego, by dostawac pieniądze. W obronie własnej walczyli ostatnio, hmm, może w czasie II WŚ na pacyfiku.

Porównaj sobie np. kogo uważa się za
  • Odpowiedz