Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

Reprezentatywnym za to jest nazywać tych co nie lubią arty dziećmi, albo wprost nienormalnymi ludźmi oraz pozostawanie obojętnym na wszechobecny w tej grze najazd na Polaków głównie ze strony sąsiadów z południa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie na wykopie w dobrym tonie jest hejt na artę - to jest powszechne zjawisko i na 100 graczy spokojnie 70-80 osób powie że arta jest zakałą tej gry. A na 100 dobrych graczy 100 to powie.

Ale najlepiej dodać większość osób dzięki którym ten tag żyje na czarną listę, raz na jakiś czas nazwać kogoś dzieckiem albo że płacze i wrzucić kilka śmiesznych gifów by polecieć w gorące ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie o taki tag wota walcze.
  • 38
@kubakabana: a co ja mam począć w tej sytuacji, gdy docelowo chcę mieć zrobione wszystkie drzewka i wszystkie pojazdy które w nich są ? :D Też nie lubię grać artą, ale jedno że tak czy tak chcę ukończyć wszystkie drzewka - dwa misje osobiste.
@wuju84: Klikacz to stan umysłu. Można nie mieć żadnej bitwy rozegranej na arcie i być klikaczem. Można mieć 100% na artach i nie być klikaczem.

@kubakabana: Mimo wszystko ja pojazdu na kokotów bym nie porównywał do pojazdu na artylerię, bo mimo że pobudki są słuszne, to jednak wyśmiewanie Pepików to przede wszystkim kręcenie heheszków, a arciarze to prawdziwy problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kubakabana: Już przed chwilą pisałem - ma chyba na czarnej liście większość osób udzielających się w tym tagu.

Chodzi chyba z tym jego czarnolistowaniem o to, że najzwyczajniej w świecie nie jest w stanie ogarnąć wszystkich powiadomień, więc dodaje, przy okazji kolejnych wpisów, ludzi, którzy najczęściej go wołają, żeby mieć spokój. Popatrz - ma 40 plusów za jeden obrazek, dwadzieścia za drugi. W rankingu podskoczy, a wszystkie cudze wpisy i komentarze
@wuju84: Bo to ze względów wychowawczych - trzeba sprawiać, by posiadanie arty było czymś wstydliwym ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tym niemniej, istotną kwestią jest to, jakie ktoś posiada poglądy na temat arty. Są fioletowi gracze, którzy zgadzają się w pełni, że to rak, ale mają #!$%@? i nią grają, kiedy np. jedzą obiad xD (vide Orzanel).
@wuju84: sam gralem, niewiele z kilku powodow

jestem irytujacy dla przeciwnika bo siedze sobie na a0 i klikam
mnie irytuje ze prawie nic ode mnie nie zalezy jezeli chodzi o trafienie w czolg
losowania map i rng taki ze matko bosko

no i staty by mi lecialy ( ͡° ͜ʖ ͡°)