Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, wczoraj byłem na Balicach coś sobie pokręcić bo jest ten okres w roku gdy w okolicy pasa startowego jest zachodzące słońce i od razu zmontowałem film wieczorem więc się dzielę! Mam nadzieję, że się spodoba :). Jak coś 1080p lub wyżej :)
#balice #4k #lotnisko #spotters #film #krakow
Gonciar - Siema Mirki, wczoraj byłem na Balicach coś sobie pokręcić bo jest ten okres...
  • 45
  • Odpowiedz
@Gonciar: Świetne ujęcia i dobrze poskładane. Szanuje. Jakim sprzętem nagrywałeś?
Też planuje wybrać sie na lotnisko i coś ponagrywać na Heathrow. Ale wątpie bym przebił niektóre ujęcia tutaj :D
  • Odpowiedz
@Izeer: Panasonic GH4 z obiektywem nikona 105-300mm :). Działaj, chcę zobaczyć :). Przynajmniej masz ruch powietrzny, tu tyle co kot napłakał :D
  • Odpowiedz
@Gonciar Ciekawy sprzęt. Ja bym miał do dyspozycji Canona 5d mark III, o ile by mi szwagier pożyczył. Zanim za takie coś się zabiore, to musze kompa nowego kupić, bo leciwy laptop nie poradzi sobie z nagraniami w dobrej jakości, czyli ten miesiąc lub następny. A potem się dowiedzieć gdzie można wejść by coś ponagrywać. Daje suba bo mam nadzieje na więcej filmików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A,
  • Odpowiedz
bo leciwy laptop nie poradzi sobie z nagraniami w dobrej jakości, czyli ten miesiąc lub następny. A potem się dowiedzieć gdzie można wejść by coś ponagrywać. Daje suba bo mam nadzieje na więcej filmików (


@Izeer: Sony Vegas ale myślę, nad przejściem na After Effects bo ma więcej możliwości i lepszy color grading. Ja niedawno stosunkowo wymieniałem kompa a podgląd przy skladaniu ujęć w vegasie przy 4K nie raz zmuli co
  • Odpowiedz