Wpis z mikrobloga

@MackONE_: Jak coś się dowiesz to daj znać, bo substancja ogólnie na całym świecie bardzo popularna w leczeniu astmy i POChP ;). Czego nie można powiedzieć o clenie. Więc i dostęp do niej jest łatwiejszy.
@MackONE_: Też to zauważyłem. Co bardzo mnie dziwi, zważywszy na to, że obecnie jest dostępnych 5 preparatów aptecznych, które profil działania mają jak clen, ale działania niepożądane, szczególnie te związane z układem krążenia są mniej nasilone.
@filftp: Clen jest dobry jak bierze się go "mądrze" i z umiarem. Tyle że samopoczucie po nim jest kiepskawe, łapy drżą na niczym skupić się nie można. No i dostępność Clena jest stosunkowo duża. Ciekawy jestem tego preparatu.
@MackONE_: Jak interesuje Cię temat to możesz też poczytać o fenoterolu, salbutamolu, salmeterolu i indakaterolu. Są to preparaty działające o wiele bardziej selektywnie na receptory beta2 niż na beta1. A to właśnie z działaniem na te ostatnie wiążą się wszelakie działania niepożądane clenu. Szkoda, że internet skąpy jest o informacje, jeśli chodzi o ich zastosowanie w kulturystyce, a nie wierzę, że nikt wcześniej nie wpadł na pomysł, aby tak je stosować