Wpis z mikrobloga

Po ataku na KOMOROWSKIEGO przez jednego z działaczy KORWiN'a krzesłem wpadłem na fajny hepening który można robić na spotkaniach z bronkobusem. Nie wiem na ile realne jest wypełnianie takich balonów helem i na ile dostępny i kosztowny jest hel w małych ilościach, ale (http://archemon.com/wp-content/uploads/2014/06/balloon_chair_right.jpg) możemy robić coś takiego. Oczywiście prostsza konstrukcja, zrobić najprostsze krzesło z tych balonów to banał, sam spróbowałem i wyszło. Możemy zostać przy dmuchaniu powietrzem, ale z helem byłby fajniejszy efekt.

Umawiajmy się na te spotkania pod hasztagiem #bronkobus. Ma ktoś dostępną listę spotkań z jego ekscelencją Komorowskim? Coś czuje że ta kompromitacja doprowadzi go do przegranej, musimy tylko naciskać. Ciekawe ile lat grozi za atak balonowym krzesłem. Może jednym z zarzutów będzie chęć zabicia prezydenta prądem, bo przecież mogły się od tego naelektryzować włosy i pokopać głowę państwa (albo pokopać mu fryzurę :D )

#wyboryprezydenckie #komorowski #bronkobus #polityka #jkm #korwin #ruchnarodowy #wipler @przemyslaw-wipler
  • 7
  • Odpowiedz