Wpis z mikrobloga

Jak można chcieć zwolnienia trenera po kilku nieudanych meczach? Dzięki niemu Real zdobył CdR, pierwszy raz od 10 lat puchar Ligi Mistrzów oraz KMŚ. Jeszcze niedawno Real wygrał 20 spotkań pod rząd a jego zawodnicy ustalali wszelakie strzeleckie rekordy. Jesteście bandą zjebów, jeśli chcecie odejścia Carlo. Real gra bez Jamesa, Ramosa, Modric dopiero co wrócił do składu. No ale najlepiej zwalić winę na trenera i szukać nowego. Wstyd mi za was.

#pilkanozna #realmadryt
Pobierz D.....r - Jak można chcieć zwolnienia trenera po kilku nieudanych meczach? Dzięki nie...
źródło: comment_HJKzZP3dvOuHMI3QrqhUmosWL42FSqxW.jpg
  • 25
@wujeklistonosza: Różowo to nie wygląda bez Ramosa i Jamesa. Jak trafią teraz na Chelsea/Barcę to może być już po LM. Ale nie o tym był wpis tylko o tym, by nie skreślać trenera po chwilowym dołku. Przecież to najlepszy trener od wielu kadencji.
@merengue Ostatni puchar w finale z Leverkusen w 2001 roku, nie pamiętam czy to był sezon 00/01 czy 01/02 więc o #!$%@? Ci chodzi? Od ponad 10 lat. Byłem dzieciakiem ale już wtedy kibicowałem Realowi więc ten Bayern to sobie wsadź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Donk_von_Fisher: Standard - jest dobrze - Ancelotti zostań na 20 lat, jest źle - Ancelotti won. Typowe zachowanie sezonowych "kibiców" ;)
IMO Ancelotti wciąż jest najlepszym trenerem ostatnich lat. Fakt, że od początku tego roku jest kryzys. Czemu? Tylko oni pewnie to wiedzą. Na mecz z Barceloną wróci Modrić, niedługo wróci Ramos i James i znów gra będzie wyglądać jak powinna. Nie ma drużyny, która nie miałaby kryzysu przez cały sezon,
@Czipsu: Najbardziej mi brakuje Jamesa. On jednak dawał bardzo dużo w ofensywie a i Isco #!$%@? tym, że nie wychodził w pierwszym składzie był tak zmotywowany, że jak wchodził jako zmiana to dawał z siebie 140%.

No i Khedira nie musiał grać...
@Czipsu: Właśnie to samo z Ramosem. Jak grali z Pepe to mimo, że zdarzały się kiksy to jednak Ramos dawał w ofensywie i asysty i gole ze stałych fragmentów gry. Hejterzy śmieją się z obecnej formy Realu nie widząc tego, że gramy bez 3 kluczowych graczy (Ramos, Modric, James). Obrywa się Ronaldo, a przecież on robi swoje, strzela bramki. To nie jest CR sprzed 2-3 lat że potrafi pociągnąć drużynę. Drużyna
@Donk_von_Fisher: To może pamiętasz jak gral Milan za Carlo? Zęby bolały, napchany środek pola, który nie potrafił nikogo zdominować, gole po indywidualnych akcjach(głównie Kaki), zero myśli taktycznej, całe JEDNO mistrzostwo Włoch i legendarne przegrywanie meczów, które teoretycznie nie dało się przegrać. Brzmi znajomo?

IMO gość ma większego farta niż Franek Smuda - patrz finał LM, gdzie bili głową w mur, bo taki PLAN miał ten wybitny taktyk (i on jeszcze ma
@merengue: Dokładnie, Real gra generalnie słabo od poaczątku Ancelottiego. Wystarczy sprawdzić wyniki z czołówką ligi w zeszłym sezonie choćby. Nie wygrali na wyjeździe z nikim z pierwszej szóstki (poza chyba jednym meczem z Barceloną a później przegrali u siebie pomimo pomocy sędziego). Jedyne mecze jakie naprawdę im wyszły to te z Bayernem (słabym w tamtym czasie) a finał LM to czysty fart+zmęczenie Atletico sezonem i krótka ławka.
@Donk_von_Fisher:

@Narodowy Fajny
@nie_jem_grzybow: Ja jako hejter Wlocha i tak w meczach z Bayernem widziałem opary po zespole Mou, który co jak co, ale z Barca Guardioli grać potrafił. Te kontry...ach, a teraz Kroos holownik (coraz bardziej jego gra w defensywie zaczyna mnie #!$%@? - gra tak słabo jak Alonso, tak BTW ( ͡° ʖ̯ ͡°)) razem z Isco zarzynają każdą tego typu akcje.
@Donk_von_Fisher: Zwolnić może nie ale lekko #!$%@?ć przez zarząd by się przydało, bo jak człowiek widzi od 10 spotkań Bale'a i Benzemę non stop w pierwszym składzie, którzy z formą z wygranej LM nie mają teraz nic wspólnego to się człowiek może wku*wić. Oni myślą, że skoro się ciągle na nich stawia, to robią wszystko dobrze a prawda jest zupełnie inna. Oddech konkurencji może by by coś odświeżył w tej drużynie
- półfinał CdR z Atletico

@Donk_von_Fisher: Atletico odpuściło CdR w tamtym sezonie - w lidze wygrywali

- finał CdR z Barceloną

Mecz na styk z jedną kontrą bale'a

- dwumecz z Bayernem

Tak jak pisałem - jedyne dwa dobre mecze Realu (albo wyjątkowo słabe Bayernu) - po prostu zagrali kontry, czyli to czego nauczył i Mourinho. To raczej głupota Guardioli niż zasługa ancelottiego.

- finał z Atletico

FART a nie żaden
@Donk_von_Fisher: żeby było śmieszniej, gdyby Casillas nie puścił wczoraj 3 szmat, to by dziś wszyscy pisali, jak to Ancelotti przełamał kryzys Realu i pewnie zmierza w stronę obrony tytułu LM
@Donk_von_Fisher: Jak dla mnie to Real ma problem z defensywnym pomocnikiem. Taki zawodnik o charakterystyce Maticia z Chelsea chociażby myślę że Realowi by się przydał. Tak to są sami zawodnicy średni fizycznie (Modrić, Kroos) którzy są raczej kreatywni i mają napędzać akcje. A jednak nie ma takiego walczaka, który trzymałby tą drugą linie - Khedira pasuje do tej charakterystyki ale rozumiem, że to nie jest to :)