Wpis z mikrobloga

Lel - niebieski kolor w WN8 to stan umysłu osoby niedorozwiniętej chyba

Co i rusz jak sobie pyrkam moim ISem to mi się drze jakiś niebieskacz że "LOL NOOB IS L2P NOOB TEAM RETARD LOL" albo coś podobnego.
Teraz sytuacja podobna ale no aż mnie ruszyło do wpisu - arciarz niebieski (FVcośtam) drze się żebym nie kampił na wzgórzu (prawa strona mapy wybita, wróg pcha się lewą i środkiem, ostrzeliwuje ze wzgórza, nabite już 2,5k dmg) i spamuje czat wyzwiskami pod moim adresem - sam mam 92HP to się nie pcham jak frajer na front - arciarz pluje nadal - odpisuję żeby po rundzie sprawdził dmg (nie miałem żadnego kila - wszystko na low hp dobijał kto inny) ale ten przekonał już swoich pobratymców do plucia na mojego #!$%@? skila.
Podsumowanie rundy zrekompensowało mi te wyimaginowane żale niewyżytego bachora w arcie.

#wot
M.....a - Lel - niebieski kolor w WN8 to stan umysłu osoby niedorozwiniętej chyba

...

źródło: comment_ZODU7G2EBnJb5DOS38VINa7DuLNM81dn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@MiernaBabcia: Ciekawe czemu? bo to klasy którymi gra opiera się na współpracy drużynowej?

"niebieski kolor w WN8 to stan umysłu osoby niedorozwiniętej chyba" - tak sobie mówią pewnie wszystkie czerwonki.
  • Odpowiedz
klasy którymi gra opiera się na współpracy drużynowej?

@PhobosX:
arta i gra drużynowa xD
od kiedy pasożytnictwo to współpraca drużynowa?
  • Odpowiedz