Wpis z mikrobloga

W tym wpisie wypisujemy wszystkie bugi na wykopie xD

1. gdy kogoś obserwujesz a później chcesz zmienić zdanie i usuwasz suba + dodajesz na czarnolisto dalej wyświetlają się jego posty w "mój wykop"
2. gdy masz tag o chińskich bajkach na czarnolisto a ktoś doda taki wpis + nsfw które obserwujesz to wpis i tak się pokazuje cały (pomaga dodanie użytkownika na czarną)

#wykop #maciejpsuje @wykop #oswiadczenie #naprawiamywypok
  • 17
@kesnall: nie, raczej zgłosiłbym dwie poprawki
1) oczywiście tagi
2) poszarzenie komentarzy od czarnolistowanych, bo czasami zwinięcie takiego komentarza to za mało (mam takiego ulubieńca na głównej, który jak zacznie pisać komentarze, to zawsze napieprzy ich tak z 20-30 pod znaleziskiem i już sam widok jego nicka mnie wkurza)
nie działa z aplikacją mój wykop


@kesnall: Zgłoszenia dotyczące aplikacji "Mój Wykop" prosimy kierować do autora/właściciela aplikacji. To nie jest nasza aplikacja - choć bardzo jej dopingujemy.
@wykop: to dorzucam na listę nieładowanie się elementów sterujących wokół pola tekstowego na mirko i w komentarzach. Dopiero po kliknięciu w losowe miejsce na stronie i ponownym wybraniu pola tekstowego 'zaskakuje'. Na kompie da się przeżyć, ale telefonie trzeba pisać komentarz od nowa.

Przy okazji telefonów, to ktoś strasznie #!$%@?ł optymalizacje po ostatnim update, bo mój low end nie jest w stanie uciągnąć na raz strony i muzyki w tle, chociaż