Wpis z mikrobloga

#uplay #gry #nonsteam

Ktoś się orientuje jakoś w tym tragicznym programie od ubisoftu, który nie stanowi nawet namiastki origina a co dopiero steama ? Pytanie jest takie, czytałem coś że jak kupi się tam grę i nie ma się wykupionej jakiejś tam licencji na późniejsze pobieranie to gry można pobrać tylko 30 dni od zakupu i należy sobie zgrać instalki razem z kluczami bo później się już tego nie zainstaluje, czy rzeczywiście tak jest ? Dwa, czy jeżeli mam klucz do gry to mogę dodać go jakoś tam do listy gier czy najpierw muszą ją zainstalować żeby mi dodało ? Trzy, gdzie zapisują się te #!$%@? instalki jak pobiorę przez ten syf i czy da radę zmienić ścieżkę pobierania, potem normalnie cały folder wypalić sobie na płytkę tak ? To chyba tyle... Kupiłem ostatnio te 6 gier za 7 zł i mam teraz taki #!$%@? z tym... Jakbym zapłacił za nie pełną cenę to bym się ostro #!$%@?ł... Taki burdel, że nie idzie tego ogarnąć.
  • 11
@Infantor: Tak, przeczytaj komentarze, wiem że dużo ich. Powinny być odpowiedzi na 1 i 2 pytanie. Tzn: 1. kupioną grę trzeba zgrać do siebie w przeciągu 30 dni. Bonusowe gry powinny się dodać do klienta Uplay automatycznie. Jak nie to tam jest wyjaśnione jak to zrobić ręcznie. Co do folderu gdzie instalują się gry to nie wiem. Ale sprawdź tam dla pewności bo ekspertem nie jestem.
@onlajf: Przejrzałem mniej więcej te komentarze, już wiem gdzie to się pobiera. Ogólnie nie dodało mi w uplay tego WiC i tego beyond coś tam za 7zl. Pobiorę wszystko i pozgrywam sobie na płyty, ogólnie to ten uplay to taki szajs że szkoda słów.
@onlajf: A nie wiesz może czy jak pobiorę i nie chcę teraz instalować to i tak muszę w ciągu tych 30 dni wpisać klucz czyli zainstalować czy mogę to zrobić np. za 3 miesiące ?
@Infantor:

A nie wiesz może czy jak pobiorę i nie chcę teraz instalować to i tak muszę w ciągu tych 30 dni wpisać klucz czyli zainstalować czy mogę to zrobić np. za 3 miesiące ?


Znalazłeś gdzieś informację na ten temat?
@Infantor: Pytam, bo sam kupiłem Dead Space 2 plus gry z paczki i nie wiem czy wystarczy, że pobiorę i nagram czy muszę też zainstalować już teraz.

Dobrze, że zrobiłem screena strony po zamówieniu i mam wszystkie seriale zapisane.