Wpis z mikrobloga

@saltacme: tak jak wspomniała @tusiatko - najlepiej bierz większą niż 16gb. Ogólnie jeśli masz zamiar kupić to nie ma problemu z używką tylko właśnie musisz sprawdzić czy telefon nie ma powiązanego konta iCloud. Gdy będziesz miał telefon w rękach odpal go sobie i sprawdź czy wszystko działa - jeśli telefon ma przywrócone ustawienia fabryczne i został wyczyszczony, Twoim oczom powinien pojawić się ekran powitalny - jako załącznik dodaję filmik podglądowy.

Jeśli
tejotte - @saltacme: tak jak wspomniała @tusiatko - najlepiej bierz większą niż 16gb....
@saltacme: szczerze mówiąc nie jest to nic skomplikowanego bo zauważenie napisu This iPhone was lost and erased i miejsca do logowania powinny zapalić w głowie czerwoną lampkę :)

Jak już będziesz kupować telefon to w miarę możliwości polecam sprawdzenia takich standardowych rzeczy jak działanie wszystkich przycisków a w szczególności przycisk home, gniazdo jack, gniazdo ładowania (czy po podłączeniu od razu ładuje bez ruszania wtyczką - wtedy albo wtyk albo kabel
@saltacme: Na oko wyglada ok. Jeśli nie wiesz ile ma lat, to weź numer seryjny i internet prawdę Ci powie ;) Kiedyś tam czwórkę ogladalem chyba, bo chciałem kupić i tez było na oko w porządku. Nie doczytałem czy ma simlocka. Jeśli ma to trzeba zdjąć oczywiście, poprzez oficjalny serwis Apple. Dają jakiś kod deaktywujacy podobno. Sam sie zastanawiam nad 5S, może jakiś nowy bedzie 4 calowy (chodzą plotki) bo szóstka
@saltacme: Bez bicia sie przyznam, ze nie wiem co autor ma na myśli z tym wyrejestrowaniem. Jak ja kupiłem czwórkę, to zwyczajnie podałem swoje Apple id i nic więcej nie robiłem, to samo w iPadach. Wiec tu trzeba doczytać dobrze i co kaman.
@saltacme: gdyby nie był wyrejestrowany to miałby taką możliwość ale o tym byś już wiedział wykonując kroki które Ci opisałem :)
@michalec: no chyba, że tak chociaż ja w tym momencie jak biorę do ręki 4s to się zastanawiam jak można korzystać z czegoś co ma tak mały ekran (korzystam z 6 po przesiadce z 5)
@saltacme: to ja dodatkowo tylko chciałbym zaznaczyć, że nie są to jakieś sztywne reguły kupowania iPhone a tylko porada z punktu widzenia osoby która korzysta z telefonów Apple. Są to rzeczy które sam bym sprawdził przy zakupie ;)