Wpis z mikrobloga

1210 - 1 = 1209

Far Cry 4

Jestem ciekawy gdzie to pójdzie dalej bo w 4 wybrano najbezpieczniejszą opcję czyli więcej i mocniej ale dokładnie tak samo jak w 3 części. Jak dla mnie spisało się to idealnie i nie potrzebowałem niczego więcej niż więcej złych gości w czerwonych kamizelkach do odstrzału i trochę absurdalnej fabuły żeby zebrać to wszystko do kupy. Jednak pod koniec tych 40h i zaliczeniu 80% gry poczułem się znużony i odpuściłem sobie zostawiając część sekretów i misji pobocznych podczas gdy trojkę wymęczyłem do ostatniego zaginionego listu. Dlatego mam nadzieję, że Ubisoft nie wybierze ścieżki CoDa i uda im się wymyślić coś nowego bo muszę przyznać, że podoba mi się ta formuła współczesnego mitu.
#rokgier
Pobierz pitrek136 - 1210 - 1 = 1209

Far Cry 4

Jestem ciekawy gdzie to pójdzie dalej bo ...
źródło: comment_6h0HSr5WS7UtYMsHIacAQaLIb2ZHazbF.jpg
  • 1
@pitrek136: Sami ustawili poprzeczke wysoko i ciekawi mnie jaka bedzie kolejna lokalizacja, bo byly juz tropikalne wyspy i gory, ktore odniosly spory sukces i pustynia, ktora sie nie sprawdzila. Fabularnie tez musza sie bardziej postarac, inaczej nastepna czesc bedziej niczym wiecej niz wyludzeniem pieniedzy pod tytulem Far Cry 5.