Wpis z mikrobloga

3 lata
Dokładnie 28 grudnia 2005 wystartował serwis Wykop.pl, dokładnie 3 lata tamu! To dobry moment na małe podsumowanie:

- już ponad 65 tys. osób bierze udział w tworzeniu i agregowaniu treści na Wykopie
- dodaliście już ponad 125 tys. linków, z czego ponad 12 tys. trafiło na stronę główną
- każdego dnia, Wykop odwiedza około 80 tys. unikalnych użytkowników dokonujących około 700 tys. odsłon
- w grudniu nasz serwis odwiedzi 1,4 mln unikalnych użytkowników dokonujący 3,8 mln wizyt i 20 mln odsłon
- już 20 linków przekroczyło granicę 1000 wykopów, a jeden przekroczył granicę 2000 wykopów
- pierwszy użytkownik (KKKas), który wykopał pierwszy link w historii serwisu, nadal jest z nami

Korzystając z okazji, chciałbym w imieniu całej ekipy Wykop.pl życzyć Wam wszystkiego najlepszego w nowym, 2009 roku.
  • 49
niestety najlepsi w rankingu Wykopu np. miejsce 2-gie Helikon to spamerskie konta firm, ktore placa za bycie w Polecamy, wiec nie wiem czy mozna gratulowac tego kierunku nieuczciwej komercjalizacji, czy jednak wezmiecie sie za rozwoj, moderowanie i znow bedzie tu fajnie...
@thomasho : -

Ja bez wykopu w zasadzie żyć nie mogę: czasami mam takie schizy, że przejrzę wykop na stronie głównej i w wykopalisku i wyłączam kartę w przeglądarce tylko po to... żeby znowu odpalić wykop ^^ Zawsze chciałem to powiedzieć ale jakoś nie było kiedy i gdzie: uważam, że wykop.pl to najlepszy polski serwis jaki wogóle powstał EVER! Życzę powodzenia w dalszym jego rozwoju!
Cóż poradzić. Ja też zakopałem ten wykop. Jak by nie patrzeć duplikat.

Dodam jeszcze, że mam takie przeczucie, że administracja po prostu zapomniała o urodzinach wykopu i dopiero po moim wykopie dodali wiadomość na blogu, a następnie wykop.
Może ktoś da więcej statystyk, np. całkowita ilość komentarzy, najbardziej minusowane/plusowane komentarze, najczęściej minusowani/plusowani userzy itd.