Wpis z mikrobloga

@pejczi: Po prostu da się kupić coś dobrego za mniej :) Ale jak ktoś ma klapki na oczach to nic ;P Sam mam iPada i teraz uzywam sprzetu z Samsunga :) Wcale nie gorszy i wgl cena z dupy.Najlepsze jak wmawiaja ludzie,ze to przez cła itp A samsung i inne firmy nie muszą podatkó płacić ? Beka z apple
@siwymilek: Akurat jestem posiadaczem dwóch produktów z Androidem - Xperii Z3 i Nexus'a 7 , w ktorym po 2 tygodniach padl mi glosnik, nie mowiac juz o plastikowym wykonaniu. Kupilbym nowego Z4 Tablet, ale 3000 zl za tablet z Androidem (czyli tyle samo ile za iPada) i to w wersji 16 gb to gruba przesada.

Ah i po roku tablet jest praktycznie nie do uzywania, bo ASUS przyoszczedzil na pamieci flash,
@Fluorekk: Nie mam klapek na oczach na Apple, bo sam posiadam 2 urzadzenia na Androidzie, z ktorego z jednego jestem zadowolony. I nie pytalem o to, czy kupic Apple, tylko o to, czy 64 gb wystarczy, czy tez dolozyc do 128 gb.
@Fluorekk: O taka odpowiedz mi chodzilo. Chodzi o swobodne korzystanie, jakis film czasami wrzucic , troche muzyki i podstawowe aplikacje typu PiM, mapy, przegladarka, office, itp.
@Fluorekk: cos lepszego za mniej? znajdz mi tablet, ktory ma w sklepie duzo appek muzycznych (w stylu ielectribe, launchpad, touchable) i jego system ma niska latencje... Android odpada w przedbiegach, a na windowsa nie ma nawet takich appek...
@pejczi: ja mam 16gb i mi starczy, na ipadzie same appki. Muzyki na nim nie trzymam, bo służy mi w domu, więc wifi + spotify zawsze w zasięgu.
@pejczi: Na tablecie apple z 2010 roku mam 64 gb , duzo gier. , filmy 2 muzyki malo i mam jeszcze 39 gb :) Wiec nwm jak przecietni uzytkownicy zapelniaja 64 gb i UZYWAJA tego bo ja tez moge dodac dziesiatki filmow ale ich nie ogladac itp ;)
@Sachu: Nie koniecznie za mniej ale nie podniecajmy sie Apple moze bardziej chodzilo mi o telefon :) Ale Android tez ma sporo apek dobrych i sam kiedys bylem zdania tylko apple itp jednak kupilem androida i jakos nie dzieje sie nic zlego,apki są wszystko ok więc nwm czego wy uzywacie,ze tak ten android zawodzi.