Wpis z mikrobloga

Są chętni na małe szosowanie jutro (około 11 start np. z malty albo McD na Gdyńskiej). Tempo lajtowe (25-28) i dystans raczej też, nie trzeba mieć szosy :D. Wołam "szosową" spamlistą, jeśli kogoś dopisać/wypisać - wołajcie, pisałem niestety z pamięci.

@PolskiPolaczekZPolskiPL @jrider @piciek @hofier @Drentox @TwardyDziad @hofier @bigunek @Anks @LukeRonin @Primejay (tribany się muszą trzymać razem( ͡° ͜ʖ ͡°)) @HCLB @micles @piotr03 @JezusySandala

#rowerowypoznan #poznan
Pobierz h.....r - Są chętni na małe szosowanie jutro (około 11 start np. z malty albo McD na ...
źródło: comment_AEc4rut3iiNYxwt8LsjvzDbeNGYQvRZi.jpg
  • 25
@bigunek: do wolsztyna już kilka razy miałem okazję zabrać szosę w weekend. Są tam jakieś regularne ustawki? Bo jak coś to chętnie, często tam jakieś ekipy widziałem jak autem jechałem w niedzielę :D
@hofier: jest trochę jeżdżących ekip, jakieś mocniejsze, którym mocno zależy na treningu i takie jak moja, która jeździ szosami bardziej żeby zrobić fajny dystans bez szału tempa, stref i interwałów. Odezwij się jak będziesz jechał do Wolsztyna!
@hofier: Ok ok, pytałem tak orientacyjnie bo zastanawiałem się jaką trasą jedziecie właśnie Poznań-Kórnik. Szkoda, że mapki powiększyć nie można( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak swojo drogo to o ten zamek mogliby zadbać jednak bo wygląda okropnie. Za to obok na jeziorze budujo ścieżki rowerowe i piesze w formie takich pomostów jakby.