Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w nocy w moim mieście (i pewnie w wielu innych, ale to nieistotne) spadł śnieg, w związku z czym rano po wyjściu z domu w moich słuchawkach rozbrzmiewało Snow halation najlepszych idolek. I w sumie pomimo tego, że zamarzł mi zamek w furtce od podwórka, zostałem ochlapany wodobłotem przez jakiegoś frajera jadącego over9kkmph w terenie zabudowanym i pomimo szaroburego, trochę przygnębiającego wyglądu ulicy, którą szedłem ciągle jestem w dobrym humorze () Polecam ten styl życia.
#randomanimeshit #lovelive #snowhalation #nozomitoujou #

PS. Konia z rzędem temu, kto pierwszy namówi mnie do pobrania wreszcie jakiegoś klienta torrent i nadrobienia już chyba miesięcznych zaległości w japońskich animowanych telenowelach (w zasadzie obecnie jestem na bierząco chyba tylko z KC)
Pobierz janoosh - Dzisiaj w nocy w moim mieście (i pewnie w wielu innych, ale to nieistotne) ...
źródło: comment_iRlDukDVPvjo3CW9dpEWKZclIQ7ngBW0.jpg
  • 11
@zeligauskas: A AssClass? (xD) (w zasadzie to tylko jeden odcinek obejrzałem tylko, bo zapomniałem dodać serii do RSS, ale może nadal jest całkiem dobre) A DP? ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) A iDOLM@STER? A Maria i Cross Ange? No i Saekano fajne podobno.

@MlodyDziadzioSpamer: haha