Wpis z mikrobloga

#komentarzdnia #aferabiela @thewickerman88

jak pisałem wielokrotnie-moim zdaniem nie chodzi tu o zdjęcie. Ale o to kto je wrzucił i w jakich okolicznościach. Wiesz jak traktowane było konto solgazu-mógł napisać cokolwiek (tak jak niegdyś fanzonun z "dupa dupa cycki") i dostać plusy. Postanowił jednak założyć konto ze swoim imieniem i nazwiskiem już podczas przedstawiania się mówiąc "to ja śmieszek z solgazu". Czyli niby konto prywatne ale pamiętajcie-to ja solgaz. Gdyby pisał i zachowywał się normalnie byłoby ok, ale postanowił od razu uderzać w maks atencję licząc że na nowym koncie będzie dalej traktowany jak internetowy celebryta. Wrzucanie fot i komentarze pisane z góry. Już przy koncie solgazu było widać że żarty są trochę na siłę ale ludzie to wybaczali-firma, nie zna się na internetach etc. Nagle okazało się że mozna to zweryfikować i tam siedzi zwykły gościu który pomimo spędzonej sporej ilości czasu tutaj nie załapał reguł. Także podstawowej-"zielonki dupa cicho".

Co z tego że był śmieszkiem? Został potraktowany tak jak każda atencyjna zielonka zakładająca konto i robiąca od razu pokażmorde licząc na tony atencji. To przecież nie mogło się sończyć pozytywnie, szczególnie gdy zielonka się odszczekuje. Co zrobił śmieszek gdy pokażmorde nie do końca wyszło? Wrzucił specjalnie fotę z kuźniarem pokazując wszystkim lekkiego fucka. I zaskoczenie że ludzie zareagowali jak zareagowali? Gdyby fota poszła z konta solgazu z ocenurowaną twarzą Jakuba to komentarze pod spodem byłyby w stylu "a co to za cwel obok solgazu". Ale fota poszła z konta atencyjnej zielonki która wrzuciła ją w pogoni za jakąś namiastką internetowej sławy. I jak każda tego typu fota wrzucana na wykop przez tego typu osobniki, została potraktowana tak samo. Ludzie po nim pojechali.

Zaraz potem też zaczeło się nieumiejętne wypisywanie komentarzy o niby eksperymencie czy trollowaniu. Gościu sam sobie zrobił pętle i załozył na szyję. #!$%@?ła mu sodówka bo czując się celebrytą z konta solgazu myslał że prywatnym kontem też sobie coś ugra i rozreklamuje własną osobę i bloga a ludzie tutaj łatwo wyczuwają tak nieumiejętne manipulacje.
  • 1