Wpis z mikrobloga

@ihwar: bardzo dobrze i logicznie mówi.
Jak będziesz miał dzieci to zrozumiesz.

Moje dziecko musiało pójść do szkolnej zerówki w wieku dokładnie 5 lat.
Nie było opcji na odroczenie. W tym wieku dziecko się do szkoły nie nadaje.
Szczególnie chłopcy. Emocjonalnie są w większości niedojrzali.

Ta poślina robi #!$%@?ę z logiki. Robi chamskie podjazdy nie na temat.
W stylu "kogo pani reprezentuje".
"Szkodnicy polskiej edukacji"
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey:
nie mówi bardzo dobrze i logicznie tylko krzyczy, zagłusza, jak dla mnie to faktycznie ona próbuje się wypromować na całej akcji a potem wskoczy do polityki, od jakiegoś czasu zresztą mam o tej pani takie zdanie
  • Odpowiedz
@ihwar: poseł, którego jedynym typem argumentów są epitety (przykłady powyżej), powinien zostać dyscyplinarnie #!$%@? z sejmu.

to faktycznie ona próbuje się wypromować na całej akcji a potem wskoczy do polityki, od jakiegoś czasu zresztą mam o tej pani takie zdanie

być może. nie znam jej. Ale akurat w tym przypadku ma 100% racji.
  • Odpowiedz
@ihwar: Pani Posłanka, jako głównego argumentu używa, że rodzice mają wolny wybór bo 22% dzieci w wieku 5-6 lat poszło wcześniej do szkoły. Czyli, że generalnie jest akceptacja dla reformy.

U mnie dziecko musiało pójść. Nie miałem wyboru.
Gdyby nie poszło potem dziecko musiałby iść do innej szkoły.
Naciski na rodziców są robione w różny często perfidny sposób.
W tym kontekście Pani Posłanka kłamie.
Emocje tej kobiety mogą wynikać właśnie z
  • Odpowiedz
nawet odpowiedziała co powinna pani elbanowska zrobić w momencie kiedy uważa że psycholog wystawił fałszywą opinię


@ihwar: Nie zrozumiałeś. Czułem, że uwierzysz Pani Poseł. Dlatego tez opisałem Tobie dokładnie MÓJ cały kejs. Naciski są zrobione bardzo perfidnie. Lekarze też się boją o prace.
U mnie szkoła wywierała naciski. Takich osób w mojej szkole zresztą było dużo więcej.
Gdybym nie posłał w tym roku, to by moje dziecko musiało iść do innej
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey:
ale nadal przyznasz że jest taka możliwość, to że są miejsca w których ktoś kogoś naciska - to powinno się z tymi ludzmi porządek zrobić a nie wyrzucać do kosza cały projekt, tak samo jak bzdurny pomysł likwidacji gimnazjum, już nie mówiąc o takich rzeczach jak faktyczna ilość dwuzmianowych szkół na które tak psioczy elbanowska, czy nawet to że dziecko nie jest przygotowane do siedzenia w ławce 8 godzin dziennie
  • Odpowiedz
le nadal przyznasz że jest taka możliwość,


@ihwar: Nie rozumiałeś. NIE.
U znajomych nie wydali zaświadczenia. Czy ktoś pójdzie do sądu w tej kwestii?
I co z tego jak wygra za 3 lata...
Ten tekst jeszcze bardziej ośmieszą tą Panią Poseł...

Ale najważniejsze
U mnie ULTIMATUM wydała szkoła. Że mają taka organizację i dziecko MUSI iść do zerówki w tym roku, bo inaczej pójdzie do innej szkoły.
Podkreślam: NIE MIAŁEM TAKIEGO
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: @ihwar: Nawet jeśli babka od ochrony maluchów chcę się wypromować to boli mnie całkowity brak logiki pani poseł.
A co do warunków w szkołach. To w Warszawie czy innym Poznaniu są pewnie dobre. Ale jak sobie pójdziesz do szkoły podstawowej w małej wsi to jest tragedia. Poza tym mówienie, że skoro tylko 22% osób nie chciało posłać to znaczy, że 78% chce to głupota.
  • Odpowiedz