Wpis z mikrobloga

  • 1
Ok, co powiecie o aucie? Wygląda spoko, kontrolki jakie sa, chodziło spoko i jak jechałem to nic zlego nie czułem/slyszalem. Reczny nie trzyma - ale to nie ciężkie do naprawy nie jest. Co myslicie? Cena £700

#bmw 523i #e39 98r.

Poniżej zdjęcia

#motoryzacja #bmwsorka
sorek - Ok, co powiecie o aucie? Wygląda spoko, kontrolki jakie sa, chodziło spoko i ...
  • 52
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wezsepigulke: @benzdriver: @Kejran: @JanuszChamie: co do poduszek to się nie przejmuje, nie muszą działać, ważne, by kontrolki nie świeciły i błędó nie wywalało ;)

A co do oleju? Widzicie coś tam? Zrobiłem jeszcze pare zdjęć. Jak to ocenić? Bo nie chce mieć wody w oleju a gość wydaje się jakby chciał go sprzedać szybko i zastanawiam się, czy zalezy mu na kasie czy coś
sorek - @wezsepigulke: @benzdriver: @Kejran: @JanuszChamie: co do poduszek to się nie...

źródło: comment_rksSSJDHyOblmk3asfvugEO4YK1gV5Wq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JanuszChamie: Czujnik maty i po problemie, 5 minut. 2.5tds napewno nie jest lepszy od 3.0d, więcej pali i ma gorszą dynamike. Poza tym trafić dobrego tds to jest ruletka. Kultura pracy pompa w tds vs common rail w 3.0d.
  • Odpowiedz
@Kejran: osiagi osiagami to jedno aczkolwiek duzo lepiej sprawowal mi sie tds niz 3.0 w tym modelu- moze tak akurat trafilem. Na audi 4.4 tez nazekalem ;)

@sorek: sadze ze gosc chce go sprzedac ze wzgledu na choinke, w uk ciezko sprzedac takie auto. Jesli na poduszkach ci nie zalezy to i tak bedziesz musial zrobic cos z kontrolka od poduszek zeby sie zapalala i gasla przy odpalaniu
  • Odpowiedz