Wpis z mikrobloga

@RozowaSkarpetka: nie wiem czy dobrze bo strasznie mi z tym źle...czy męczyliśmy? coś w tym jest, ogólnie popaprana sprawa ten nasz cały związek...rozstajemy się i schodzimy od 4 lat a teraz kiedy w końcu zrozumiałem, że to z nią chce spędzić resztę swojego życia, ona wyjeżdża mi z tekstem wczoraj na łóżku, że nie możemy się więcej widywać...a najlepsze jest to, że się nawzajem kochamy, tęsknimy...nie poznałem i chyba nie poznam
@barytosz: w pełni rozumiem Twoje rozżalenie i wiem, że żadne tłumaczenie nie jest Ci w stanie teraz pomóc, ale wierz mi...poznasz kogoś takiego jeszcze nie raz, mowi Ci to baba 30letnia z doświadczeniem ;)...w twoim wieku myslałam podobnie
@barytosz: Ja rozstałam się z facetem 3 lata temu. Byliśmy ze sobą 7 lat. To boli w dalszym ciągu i będzie bolało jeszcze przez pewien czas. Tęsknota nie zniknie. Będzie może trochę mniejsza, ale nie zniknie. Trzeba się pozbierać, chociaż to łatwe nie będzie. Dajcie sobie czas, może w końcu dojdzie do tego, że zdystansujecie się do sprawy i będziecie w stanie ze sobą rozmawiać. Trzymam kciuki za Ciebie.