Wpis z mikrobloga

Mirki

Zwracam się do was z prośbą - szczególnie do tych zamieszkałych w Łodzi. W poniedziałek jadę z córką do owego pięknego miasta. O 11:30 czeka mnie wizyta w poradni genetycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym. Nie o tym jednak konkretnie mowa....

Nigdy o tej porze nie jechałem ani przez, ani do Łodzi - zawsze późnym wieczorem albo nocą.
Będę jechał z Warszawy autostradą A2 przez Stryków. Nie mam pojęcia z jakimi korkami i utrudnieniami w ruchu mogę mieć do czynienia - więc jak zaplanować trasę i na co uważać. Będę wdzięczny za wszelkie porady.

http://www.cskis.umed.pl/lokalizacja

#warszawa #lodz #strykow #a2
  • 9
@xSQr: lecąc od a2 nie powinieneś o tej porze napotkać jakieś utrudnień. nie wyjeżdżasz jeszcze w strefę wielkiech remontów . Żeby nie stać w korku na rondzie solidarności możesz odbić wcześniej z al palki w lewo w telefoniczną i później w tamka i do pomorskiej.
@xSQr: do CSK masz prostą drogę, że Strykowa wejdziesz do Łodzi przez Łagiewniki (taka dzielnica) i jedziesz cały czas prosto do Ronda Solidarności ( tam możesz napotkać korki, ale to raczej z samego rana) i na tym rondzie w lewo (między Infosys, a kościół) i prosto przez jakieś 1,5km i po prawej masz CSK.
@xSQr: jedyne utrudnienia, jakie możesz spotkać o tej godzinie, to pozostałości po porannym korku na zjeździe z A2 w Strykowie, dalej już będzie płynnie.