Wpis z mikrobloga

Widzę, że nowy kurs elektroniki rozpropagował nowy tag #forbot - pomożecie Mirki, aby dotarł do innych zainteresowanych? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc na początek krótkie wprowadzenia czym jest Forbot i informacja o trwającym konkursie:

Forbot to blog i forum, prowadozne przez hobbyste, dla wszystkich, którzy interesują się majsterkowaniem, drukiem 3D i robotyką.
Niestety nie mamy czarnej listy zasilaczy, więc staramy się rozwiązywać wszystkie problemy, które pasują do naszego forum ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aktualnie trwa konkurs, w którym do wygrania są narzędzia firmy Proxxon, wystarczy wrzucić ciekawe zdjęcie warsztatu i poniższe cudo może być Wasze. Więcej o konkursie: http://forbot.pl/blog/konkursy/do-zdobycia-12-narzedzi-proxxon-fbs-240e-konkurs-id5077
Treker - Widzę, że nowy kurs elektroniki rozpropagował nowy tag #forbot - pomożecie M...

źródło: comment_rO5oP9qtf9m3IMbXQv1og2L49kpLwiTP.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@BobekNierobek: a co było nie tak? U mnie, na szczęście, działa bez problemu. Dobrze pamiętam, że w środku nie ma zbyt dużo części? Kiedyś chyba rozkręcałem tego Proxxona.
  • Odpowiedz
@Treker Spalony silnik. Od zwarcia popaliły się ścieżki na płytce drukowanej. To co ja robiłem akurat nie miało reg. obrotów. Taka ciekawostka. Silnik tam jest prądu stałego zasilany około 300 V.
  • Odpowiedz