Wpis z mikrobloga

Koniec nareszcie, ok. 22h pracy, 46 slajdów, 16 piosenek i 2 filmiki. Tak wygląda podsumowanie mojej prezentacji o #rammstein, którą oddam najprawdopodobniej w środę. Chciałbym szczególnie podziękować użytkownikom @vagner, @qnebra, @Cohonez oraz @benethor za porady, wskazówki i dobre słowo, bez was leżałbym i płakał nad nieskończoną robotą. Jeszcze raz dzięki, a prezentacja do ściągnięcia tutaj, jeśli coś nie działa to mówić jak najszybciej.
#oswiadczenie #podziekowania #muzyka
  • 12
  • Odpowiedz
@EndriuGolara: taka troche biedna ta prezentacja
niby dużo tego, ale same okładki płyt, playlisty i teksty

ja bym wrzucił coś o najważniejszych osiągnięciach i troche ciekawostek i byłaby dobra prezentacja na <10 slajdach
  • Odpowiedz
@vagner: na szczęście oceniany byłem tylko z Word'a i Excel'a jeśli chodzi o cały pakiet Office, a prezentacja mi się w sumie podoba, fakt nie jest porywająca ale na tle klasy będzie całkiem spoko, jedyne co to muszę ogarnąć muzykę bo już myślałem że siedzi w jednym pliku z prezentacją ale taki wuj, na 2007 w domu działa spoko, a na 2010 w szkole już nie bo nie obsługuje dźwięków
  • Odpowiedz
@vagner: @EndriuGolara: dobra, tak na szybko z mojego osobistego punktu widzenia:

- emo fotki członków zespołu, Tilluś i Krzysiuniuś jak smutne psiaki. Wręcz rodem z plakatu schroniska.
- trochę błędów gramatyczno-ortograficznych, ale na to chyba nikt nie zwróci uwagi.
- dobrze, że nie dobierałem
  • Odpowiedz
@qnebra: chciałbym wstawić tam to po podrzuciłeś ale jednak troche to lepiej wyglada jak jest nazwa albumu i piosenka o tym samym tytule i w sumie te fajniejsze kawałki mam po prostu dla siebie, tych najpopularniejszych mało co słucham, chyba jak każdy fan z długim stażem
  • Odpowiedz
@EndriuGolara: no i poza tym twoja prezentacja bez większych problemów ruszyła na libreoffice 4.4, co prawda rozjechała się trochę, ale cała muzyka działała.

Sam je konsekwentnie omijam, te najpopularniejsze piosenki.
  • Odpowiedz
@qnebra: powaznie muzyka zadziałała na libre office, no szczerze szok bo na samych officach są z nią problemy.

Ciekawe co jutro usłyszę, klasa pewnie jedyne co to buchnie smiechem i zacznie spiewac "du, du chwast, du chwast miś". Jeszcze oprócz mnie 2 gości robi ogólnie o metalu i dzisiaj miałem przyjemność zobaczyć, wyszlo super, jutro zaraz po lekcji podziele się informacja o ocenie.
  • Odpowiedz