Wpis z mikrobloga

Plusuj, jeśli uważasz, że to najlepsza możliwa fryzura dla faceta.
Ukryłem twarze, żebyście się nimi nie sugerowali ( ͡° ͜ʖ ͡°) #miszczpainta
No bo kurde - jak nie taka to co niby jest lepsze? W mojej opinii bije na głowę wszystkie ulizane i zaczesane do tyłu, albo jeszcze lepiej - na bok. Choć tu na mirko pewnie same tzw. włosy włosy.
Co sądzo rozowepaski? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #pytanie #fryzura #wlosy
źródło: comment_w8F7yX94OtJSGAdtW4POaoSge7lCMCBQ.jpg
  • 21
@Smartek: a co mnie obchodzi co jest w modzie. Dobre jest to, co się podoba, a z tym właśnie tak jest. Przynajmniej dla mnie :) Ech, no tak, najlepiej krótkie włoski a'la sebix, albo się zaczesać i ulizać żelem na lewy boczek... :)
@Zoxico: Uważam, że używanie żelu do włosów dłuższych niż 2 cm to żenada, a większość tak robi. Do czesania dłuższych włosów używa się pomad do włosów.
@Smartek: Czemu tak? Nie lepiej lakierem np.? No ja mam póki co za krótkie trochę, to wciąż nażelowane wyglądają dobrze, ale fakt, kiedy są dłuższe to trudno je ładnie ułożyć. O pomadach do włosów pierwsze słyszę. Jak to działa/wygląda? :) Co to w ogóle jest?
@Zoxico:
Najlepsza możliwa fryzura dla faceta?

WTF?

Wciąż potrafi mnie zaskakiwać naiwność takich stwierdzeń. Pomijając już kwestię tego, czy ta konkretna fryzura jest najlepsza dla jakiegokolwiek faceta (lol), spróbuj sobie wyobrazić np. młodego, 30-paro letniego biznesmena, może nawet dyrektora jakiejś odnoszącej sukcesy firmy, który łazi z takim... czymś na głowie. O wersji 40+ letniej nie wspominam.

"Facet" nie kończy się na 20 czy 25 latach czy też na "typie krejzola artysty".